در موسسه آموزش شنا مستر سوییمر، فرقی نمی‌کند که شما در چه سنی هستید، خانم هستید یا آقا، یا در نظر دارید شنا را در چه سطحی (شنا مبتدی، شنا بزرگسالان، شنا فوق حرفه‌ای) بیاموزید چرا که ما به دلیل سال‌ها تجربه در زمینه آموزش شنا و همچنین گرد هم آوردن مجرب‌ترین مربیان در ایران، آماده آموزش خصوصی شنا به شما عزیزان هستیم.

در موسسه آموزش شنا مستر سوییمر، شناگر حرفه‌ای شوید
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

 

شنا یکی از محبوب‌ترین ورزش‌ها در جهان است. در ایران این ورزش به دلیل موقعیت جغرافیایی کشور که از طرف شمال و جنوب متصل به دریا است و امکان تفریح برای همه وجود دارد، مورد توجه مردم ماست. شنا یک فعالیت سالم است که می‌توانید برای تمام عمر آن را ادامه دهید و علاوه بر جنبه تفریحی و سرگرم کننده بودن، راهی عالی برای تناسب اندام، سلامتی جسم و روح است.

 

برای ثبت‌نام در موسسه آموزش شنا مستر سوییمر کلیک کنید.

چرا به موسسه آموزش شنا مستر سوییمر نیاز داریم؟

اگرچه شنا یک فعالیت محبوب است، اما برای مربی شنا نیاز به یک فرد خاص همواره دیده می‌شود. آموزش مهارت‌های اولیه و پیشرفته شنا یک چالش سخت است که نیاز به توجه و هوشیاری کامل فرد دارد. در حالی که مربیان شنا شخصیت و سبک خاص خود را دارند، اما همه آنها دارای مجموعه ویژه‌ای از خصوصیات هستند که آن‌ها را برای نقش خود عالی می‌کند!

در مستر سوییمر، مربیان ما مهم‌ترین دارایی ما هستند. ما به دقت هر مربی را انتخاب می‌کنیم و مطمئن می‌شویم که سبک مناسب را برای آموزش سطح مهارت خود ارائه می‌کنند. در حالی که هدف ما تربیت شناگران عالی و خبره هست، ایمنی اولویت اصلی ماست. دوره آموزش شنا مستر سوییمر، شامل آموزش شنا مقدماتی تا پیشرفته کودکان و بزرگسالان و همچنین آموزش پای دوچرخه، ماندن روی آب، شنا کرال سینه، کرال پشت، قورباغه و پروانه نیز می‌شود. 

آموزش خصوصی شنا در تهران، در نزدیکی شما

ما علاوه بر کلاس‌های شنای گروهی، کلاس‌های خصوصی شنا در تهران را نیز ارائه می‌دهیم. ما در مجموعه مستر سوییمر، آموزش‌های خصوصی و نیمه خصوصی شنا را برای شناگران در تمام سنین و سطح توانایی‌ها برای تجربه شخصی‌تر در شهر تهران ارائه می‌دهیم.

برای ثبت‌نام در دوره آموزش خصوصی شنا در تهران کلیک کنید.

در دوره‌های خصوصی یک شناگر با یک مربی همراه است، و در دوره‌های نیمه خصوصی نیز دو شناگر می‌توانند همراه یک مربی در یک کلاس شرکت کنند که این کلاس‌ها را معمولا برای خواهر و برادر یا دوستانی که می‌خواهند با هم شنا کنند استفاده می‌کنند. کلاس‌های خصوصی شنا به کودکان و بزرگسالان کمک می‌کند تا در آب احساس راحت‌تری داشته باشند و در عین حال مهارت‌های شنای خود را افزایش دهند. 

27

کلاس‌های خصوصی شنا با مربیان حرفه‌ای برای شناگرانی مطلوب است که در کلاس‌های فردی بهتر یاد می‌گیرند. از جمله شناگران مضطربی که برای اولین بار قصد یادگیری شنا را دارند، بچه‌هایی با نیازهای ویژه یا شرایط خاص، بزرگسالانی که فرصت یادگیری شنا را نداشته‌اند یا زمان شرکت در کلاس‌های گروهی را ندارند، شناگران رقابتی که می‌خواهند قابلیت‌های خود را بهبود ببخشند. ورزشکاران سه گانه‌ای که قصد دارند مرحله اول سه‌گانه خود را بهبود ببخشند. 

اگر می‌خواهید با سرعت بیشتر و به صورت قابل توجهی در شنا پیشرفت کنید، کلاس‌های خصوصی شنا یک گزینه عالی برای به حداکثر رساندن وقت خود (یا فرزندانتان) با مربی شنا هستند. آموزش خصوصی شنا در تهران به شما این امکان را می‌دهد که یادگیری شنا را به صورت فردی و اختصاصی کامل کنید. 

 

همچنین در زمان دلخواهی که انتخاب می‌کنید، به کلاس شنا بروید. اگر شما می‌خواهید انعطاف‌پذیری بیشتری در مورد شنای خود داشته باشید، یا شاید اگر بیشتر یک شناگر مستقل هستید،  کلاس خصوصی یک گزینه عالی برای شماست!

آموزش‌های ما توسط تیمی از شناگران توانا و با تجربه برنامه‌ریزی شده است. ما از به روزترین تکنیک شنا استفاده می‌کنیم تا از همان ابتدا به شناگران نحوه صحیح شنا را آموزش دهیم! علاوه بر آموزش ایمنی در آب به هر شناگر، هدف ما آموزش اعتماد به آب است که از مهم‌ترین بخش‌های زندگی شناگر تلقی می‌شود. 

خواه هدف شما مهارت‌های ایمنی در آب باشد یا رقابت در سطح حرفه‌ای، برنامه ما برای آموزش تمام سنین و سطح توانایی‌ها طراحی شده است. برنامه آموزشی ما از یک رویکردی پیشرو استفاده می‌کند که به شناگران این امکان را می‌دهد که شنای راحت را با سرعت فردی بیاموزند.

در عین حال یک محیط آموزشی ایجاد کند که نه تنها سرگرم‌کننده است، بلکه امکان آموختن حداکثر مهارت را نیز فراهم می‌کند. ما به شدت به شنا علاقه داریم و هیجان‌زده‌ایم که با آموزش خصوصی شنا در تهران  شناگر شما را از حباب به پروانه تبدیل کنیم!

اگر ساکن شهر تهران هستید برای یادگیری شنا زیر نظر یک مربی حرفه‌ای نیازی نیست که فرسنگ‌ها مسافت را طی کنید. در هر منطقه 22گانه که باشید می‌توانید با مجموعه آموزش شنا مستر سوییمر تماس بگیرید و به صورت خصوصی این ورزش جذاب را آموزش ببینید.