صافکاری نقاشی مدرن و پیشرفته با مستر مکانیک
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

 

 

صافکاری بدون رنگ مستر مکانیک

صافکاری PDR یک روش تعمیر سازگار با محیط زیست است که با کسری از هزینه بدنه خودرو را به شرایط کارخانه باز می گرداند. پی دی آر می تواند برای از بین بردن فرورفتگی ها و خراش ها از وسایل نقلیه و همچنین آسیب ها و تگرگ استفاده شود.

ترمیم فرورفتگی بدون رنگ یا حذف فرورفتگی بدون رنگ ، سریع ترین، ارزان ترین و کم هزینه ترین فرآیند در تعمیر بدنه خودرو است. فرآیند صافکاری پی دی آر ما را به یکی بهترین مراکز ترمیم خودرو تبدیل کرده است

تکنسین های آموزش دیده مرکز مستر مکانیک در روش های صافکاری  PDRمتخصص هستند. ما از جدیدترین فناوری برای تعمیر آسیب و تگرگ بدون تأثیر بر رنگ اصلی استفاده می کنیم.

تکنسین های ما آموزش های دقیق PDR را برای متخصص شدن در این زمینه تکمیل کرده اند.

 

صافکاری PDR در مرکز خدمات خودرویی مستر مکانیک با ابزار مدرن و توسط متخصصین کاملا حرفه ای و زبده انجام می شود.

صافکاری PDR چیست ؟

صافکاری PDR  همانطور که از نامش پیداست (Paintless Dent Repair) نوعی صافکاری روی خودرو است که بدون نیاز به رنگ و رنگ آمیزی انجام می شود. صافکاری PDR فرآیند از بین بردن فرورفتگی و آسیب از یک ماشین است. کاربردی ترین روش PDR برای آسیب های ناشی از ضربه های درب، خراشیدگی، ضربه های بزرگ که به رنگ آسیب نرسانده است و دو قسمتی از بدنه است. یک صافکار باتجربه از ابزارهای تخصصی استفاده می کند تا به آرامی به قسمت آسیب دیده در داخل خودرو ضربه بزند.

صافکار PDR می تواند کار را در یک تا سه ساعت به پایان برساند. برای افرادی که آسیب جزئی دارند، قرار دادن خودرو خود در صافکاری برای چند روز واقع بینانه نیست. اکثر فرورفتگی ها توسط کارشناسان تعمیر بدنه خودرو در مجموعه خودرویی مستر مکانیک قابل تعمیر هستند.

ما می دانیم که بسیاری از شما هنوز در مورد صافکاری PDR سوالاتی دارید، بنابراین راهنمای جامعی برای پاسخ به بسیاری از سوالات PDR که ممکن است داشته باشید ایجاد کرده ایم. پس از مطالعه این مقاله، درک بهتری از روند تعمیر و اینکه آیا آسیب وارد شده به وسیله نقلیه خود را می توان با PDR تعمیر کرد، خواهید داشت.

صافکاری بدون رنگ

صافکاری بدون رنگ یکی از راه هایی است که همه صافکارها نمی توانند انجام دهند. بنابراین، ابتدا باید یک کارشناس قابل اعتماد و متخصص پیدا کنید که بتواند تشخیص دهد آیا ماشین شما قابل تعمیر به صافکاری بدون رنگ است یا نیاز به رنگ آمیزی دارد.

به طور کلی، در تصادفات جزئی که ممکن است بخشی از بدنه خودرو خم شود، ممکن است به صافکاری نیاز داشته باشید. در این صورت رنگ خودرو از بین نمی رود و با صافکاری بدون رنگ می توان خودروی خود را به حالت اولیه بازگرداند. اما در تصادفات شدید که رنگ بدنه خودرو آسیب می بیند، نقاش خودرو باید با رنگ آمیزی قطعات خودرو را تعمیر کنند.

در این فرمت صافکاری بدون رنگ ، قطعات خودرو بدون رنگ بازیافت می شوند. بنابراین در صافکاری تعویض قطعات آسیب دیده ارزش خودروی شما را پایین نمی آورد. از طرف دیگر، صافکاری بدون رنگ معمولا از روش هایی استفاده می کند که زمان کمی می برد. در نتیجه ماشین شما سریعتر تعمیر می شود. شما می توانید برای بازیابی خودروی خود مثل روز اول از طریق شماره درج شده با صافکاری بدون رنگ مستر مکانیک تماس گرفته و راهنمایی های لازم را از مشاورین ما دریافت کنید.

2

 

همانطور که می دانید یکی از حرفه ای ترین و پرکاربردترین شاخه های تعمیرات صافکاری بدون رنگ می باشد که بدون تجربه و تخصص نمی توان به موفقیت در این شاخه دست یافت.ما با داشتن پیشرفته ترین تجهیزات برای صافکاری بدون رنگ آماده ایم تا بیشترین امکانات را در اختیار شما قرار دهیم. – خدمات با کیفیت بالا در این مجموعه علاوه بر صافکاری بدون رنگ می توانید از خدماتی مانند مات کردن بدنه خودرو نیز بهره مند شوید

صافکاری بدون رنگ در قسمت های دوبل

صافکاری بدون رنگ دوبل عبارت است از صاف کردن قسمت هایی از خودرو که دو قسمتی هستند و صاف کردن آنها دشوارتر است.

همانطور که می دانید دوبل یک کلمه انگلیسی است که به معنای دو لایه است و برای یک قطعه خودرو که از دو لایه ساخته شده است استفاده می شود.

درب موتور

سقف ماشین

درب ها

درب صندوق عقب

چارچوب درب

صافکاری بدون رنگ دوبل یکی از سخت ترین و تخصصی ترین خدماتی است که در تعمیرگاه های تخصصی ماشین خارجی انجام می شود.

برای صاف کردن این نواحی، یا باید بدنه را باز کنیم یا از وسایلی استفاده کنیم که برای بیرون کشیدن فرورفتگی ها استفاده می شود.

باز کردن و بستن مجدد مناطق دوگانه واقعاً دشوار است.

برای بازکردن یک محفظه دوتایی لازم است که این محفظه به طور کامل از بقیه قطعات و تجهیزات خودرو جدا شود.

سپس خود قطعه باید باز شود و صاف کردن لازم انجام شود و پس از آن قطعه باید دوباره جمع شود و به سایر قسمت های بدنه متصل شود.

سعی کنید رنگ خودرو خود به خصوص دوقطعه را به یک تیم پولیش با تجربه و متخصص بسپارید زیرا اگر کار به خوبی انجام نشود هر روز آن را خواهید دید و اگر زرنگ باشید در نهایت تصمیم می گیرید. روز برای بازدید از خدمات حرفه ای. دوباره صاف خواهد شد.

سرامیک خودرو چیست؟

بدون شک اگر از آن دسته افرادی هستید که به خودروی خود اهمیت زیادی می دهید و به چنین مجموعه هایی سر زده اید، عباراتی مانند اتو سرامیک، اتو نانو سرامیک و مواردی از این دست توجه شما را به خود جلب کرده است. اگر بخواهیم سرامیک بدنه خودرو را به ساده ترین شکل ممکن توضیح دهیم بد نیست از این مثال خاص استفاده کنیم.

تصور کنید که فضای داخلی ماشین شما مانند پوست صورت شماست. اکنون نانو سرامیک های خودرو برای داخل خودرو مانند یک ضد آفتاب قوی برای پوست شما هستند. با این تفاوت که محافظ اتو سرامیک بدنه خودرو بسیار قوی تر و کاملتر است.

 

سرامیک خودرو نوعی محلول پلیمری شیمیایی است که معمولاً با دست در قسمت بیرونی خودرو اعمال می شود. این پوشش سرامیک به رنگ خودرو می چسبد و یک لایه محافظ اضافی روی آن ایجاد می کند.

سرامیک از مواد مختلفی ساخته می شوند. با این حال، بیشتر آنها حاوی دی اکسید سیلیکون هستند که از تصفیه کوارتز و ماسه به دست می آید. گاهی اوقات، برخی از انواع آن از دی اکسید تیتانیوم به عنوان یک ماده تقویت کننده اضافی استفاده می کنند.

3

جنس سرامیک خودرو چیست؟

نانو سرامیک یکی از محبوب ترین انواع سرامیک خودرو است که برای تهیه آن از فناوری نانو استفاده می کند.

نانو سرامیک حاوی دی اکسید سیلیکون و دی اکسید تیتانیوم است. البته سرامیک دی اکسید سیلیکون وجود دارد که در آن از فناوری نانو استفاده شده است، اما محصولی که به نام نانو سرامیک خودرو شناخته می شود حاوی دی اکسید تیتانیوم نیز می باشد.