نمایندگی لباسشویی ال جی در اصفهان
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

 

برند ال جی برای همه شما شناخته شده است. این برند در حدود سال ۱۹۵۸ شروع به فعالیت می‌کند. دفتر اصلی آن در سئول قرار داشته و نمایندگی‌های ال جی، در اغلب کشورها فعالیت دارند. شما نیز می‌توانید محصولات برقی خانگی ال جی را در ایران تهیه کنید. همچنین امکان استفاده از خدمات تعمیر لباسشویی‌های ال جی در اغلب شهرها وجود دارد. در اصفهان می‌توانید از کارشناسان نمایندگی لباسشویی ال جی در اصفهان برای رفع مشکلات این دستگاه کمک بخواهید.

 

تعمیر لباسشویی ال جی در اصفهان

اگر مشکلی در ماشین لباسشویی مانع از کارکرد صحیح این دستگاه شده باشد، باید هرچه سریع‌تر راهی برای تعمیر و عیب یابی آن پیدا کنید. می‌توانید از نکاتی که در این مقاله گردآوری شده‌اند کمک گرفته و تعمیر ماشین لباسشویی خود را در خانه انجام دهید. البته اگر تخصص و اطلاعات کافی ندارید برای جلوگیری از خرابی های بیشتر در لباسشویی خود، از مراکز تخصصی تعمیر لباسشویی ال جی در اصفهان کمک بخواهید.

پیدا کردن علت روشن نشدن ماشین لباسشویی ال جی

اگر با اتصال برق دستگاه و بعد از انتخاب دکمه شروع کار، ماشین لباسشویی شما روشن نمی‌شود باید قبل از بررسی هر قطعه دیگری از سالم بودن سیستم برق رسانی به دستگاه اطمینان یابید. در صورتی که در کار با برق مهارت ندارید از متخصصین تعمیر لباسشویی ال جی در اصفهان راهنمایی بخواهید. دقت کنید تمامی کابل‌های برق و سیم کشی‌های داخلی لباسشویی باید بررسی شوند. همچنین احتمال خراب بودن دوشاخه یا پریز دستگاه را نیز در نظر داشته باشید.

اگر از سالم بودن موارد گفته شده اطمینان یافتید ببینید به خاطر خراب بودن کلید چنین مشکلی ایجاد نشده باشد. همچنین در ادامه وضعیت میکروسوئیچ یا قفل درب دستگاه خود را مورد بررسی قرار دهید. اگر ایرادی در در هر یک از این قطعات مشاهده کردید آن را تعویض نمایید. دقت داشته باشید ایراد در هیدروستات نیز می‌تواند مانع از روشن شدن دستگاه شما شود که برای تعمیر آن حتماً باید از افراد متخصص کمک خواست. می‌توانید با مراکز تخصصی تعمیر لباسشویی ال جی در اصفهان تماس داشته باشید.

2

چرا ماشین لباسشویی شما آبگیری نمی‌کند

یکی از متداول‌ترین مشکلاتی که احتمال تجربه آن در ماشین‌های لباسشویی ال جی وجود دارد، عدم آبگیری صحیح دستگاه است که می‌تواند به دنبال مشکلات متعددی در بخش‌های مختلف اتفاق افتاده باشد. قبل از اینکه بخواهید برای رفع این مشکل از متخصصین تعمیر لباسشویی ال جی در اصفهان کمک بخواهید باید از وصل بودن آب ساختمان خود مطمئن شوید. همچنین ببینید چیزی مسیر عبور آب را در شلنگ‌های ورودی آن نبسته باشد و شلنگ‌ها در جای خود درست متصل هستند. زمانی که از نبود ایراد در شلنگ آب مطمئن شدید قطعات داخلی دیگر را مورد بررسی قرار دهید.

در ادامه روند عیب یابی مطمئن شوید درب ماشین لباسشویی شما کامل بسته شده باشد و ایرادی در میکروسوئیچ یا قفل درب وجود ندارد. بعد از آن به بررسی هیدروستات لباسشویی ال جی می‌پردازیم. اگر نیاز بود هیدروستات را عوض کرده و در غیر این صورت به سراغ عیب یابی پمپ دستگاه خواهیم رفت. همچنین مطمئن شوید فیلتر ورودی شیر برقی ماشین لباسشویی شما تمیز باشد. با ادامه داشتن مشکل از متصل بودن سیم‌های رابط میان تایمر، هیدروستات و میکروسوئیچ مطمئن شده و در نهایت برای بررسی وضعیت برد الکتریکی با متخصصین تعمیر لباسشویی ال جی در اصفهان تماس بگیرید.

 

3

دلیل توقف لباسشویی ال جی بعد از اتمام آبگیری

در صورتی که پس از تمام شدن مرحله آبگیری، ماشین لباسشویی شما وارد مرحله شستشو نشده و کار خود را ادامه نمی‌دهد باید به بررسی دلایل متعددی که به این مشکل مرتبط هستند بپردازید. احتمال دارد این بار نیز به خاطر خراب شدن هیدروستات است که ماشین لباسشویی شما نمی‌تواند درست کار کند. از آنجایی که در اغلب موارد امکان تعمیر هیدروستات وجود ندارد باید این قطعه را عوض کنید. اگر از نحوه انجام این کار مطمئن نیستید با متخصصین تعمیر لباسشویی ال جی در اصفهان تماس داشته باشید.

در صورت سالم بودن هیدروستات، احتمال سوختن موتور تایمر در ماشین لباسشویی شما وجود دارد. اگر این موتور نیم‌سوز شده و یا کاملاً سوخته باشد راهی به جز تعویض آن نخواهید داشت. اگر نتوانستید تا اینجای کار مشکل توقف لباسشویی ال جی را پیدا کنید به بررسی سیم رابطی بپردازید که میان موتور و تایمر دستگاه قرار گرفته است. می توان به کمک یک اهم متر تمامی اتصالات را بررسی نموده و در صورت نیاز سیم‌های خراب را تعویض کرد. اگر باز هم در پیدا کردن علت بروز این مشکل در ماشین لباسشویی خود نیاز به کمک داشتید با کارشناسان تعمیر لباسشویی ال جی در اصفهان تماس بگیرید.

 

 چرا در زمان خاموش بودن لباسشویی آب وارد مخزن آن می‌شود

بسیاری از افراد چنین مشکلی را در ماشین لباسشویی خود تجربه کرده‌اند. برای بررسی علت این وضعیت باید شیر برقی را از ماشین لباسشویی خود جدا سازید. دقت داشته باشید اگر سطح آب داخل ماشین لباسشویی شما به قدری زیاد باشد که بتوانید حتی از شیشه درب آن را ببینید باید در اولین گام وضعیت شیر ورودی آب را مورد بررسی قرار دهید. با تعویض شیر قبلی با یک شیر آب سالم مشکل آبگیری لباسشویی در زمان خاموشی دستگاه برطرف می‌شود.

اگر ایرادی در شیر آب مشاهده نکردید باید احتمال خراب بودن هیدروستات را در نظر داشته باشید. بروز ایراد در این قطعه باعث می‌شود سطح آب به شکل مناسب اندازه‌گیری نشده و عملیات آب‌گیری در زمان نامناسب ادامه داشته باشد. از تنظیم پیچ روی هیدروستات اطمینان یافته و در نهایت برای تعویض آن از متخصصین تعمیر لباسشویی ال جی در اصفهان کمک بخواهید. دقت داشته باشید احتمال پاره شدن یا خرابی شلنگ متصل به هیدروستات نیز وجود دارد که به سادگی برطرف می‌شود.

 

 پیدا کردن علت نشتی آب توسط متخصصین تعمیر لباسشویی ال جی در اصفهان

اگر با مشکل نشتی آب در ماشین لباسشویی خود مواجه شدید مطمئن شوید رابط‌های پلاستیکی سالم هستند. اگر نیاز بود این رابط را تعویض کرده و در غیر این صورت از نبود سوراخ در جاپودری یا شلنگ‌های متصل به ماشین لباسشویی اطمینان یابید. ممکن سوراخ یا پوسیدگی در لاستیک‌های دور درب دستگاه نیز ایجاد شده باشد که با تعویض این لاستیک‌ها مشکل شما برطرف خواهد شد. هر زمان نیاز بود با متخصصین نمایندگی لباسشویی ال جی در اصفهان در تماس باشید.