خرید دستگاه برش سی ان سی بصورت اقساطی بدون بهره
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

 

دستگاه سی ان سی کاربرد های بسیاری دارد . همچنین ماشین آلات سی ان سی مختلفی برای انواع صنایع طراحی و تولید شده است. دستگاه برش سی ان سی مختص برش قطعه کار ( فلزات – چوب – سنگ – شیشه ) طراحی شده و یک کار را انجام می دهد. به همین منظور باید در زمان خرید سی ان سی نوع فعالیت خود را در نظر بگیرید و دستگاه مرتبط با آن را خریداری کنید. ماشین آلات سی ان سی قادر به انجام عملیات دیگری چون حکاکی، کنده کاری، سوراخکاری، منبت و روتاری تخت و... هستند.

برش سی ان سی چیست ؟

در دنیای امروز با مدرن شدن همه صنایع و پیشرفت صنعت برای پیشبرد اهداف و رسیدن به نتیجه با بهره برداری بدون نقص و تولیدات انبوه نیازمند دستگاه های پیشرفته و دقیق در صنعت هستند، برای محقق شدن این اهداف برخی شرکت های بزرگ دست به تولید دستگاه های کمک کننده در صنعت زدند و باعث بهره برداری بیشتر و راحت تر شده اند. یکی از این دستگاه های که باعث پیشرفت در صنعت شده است، دستگاه های برش ( CNC) می باشند؛ این نوع دستگاه ها برای استفاده در صنعت چوب، انواع فلز، شیشه و سنگ مناسب هستند ‌. دستگاه های برش (CNC) توسط برنامه نویسی دقیق کامپیوتری کنترل می شوند و نامش  هم مخفف عبارت لاتین با همین معنا است. 

Cnc مخفف چه کلمه ای و به چه معنایی است؟

CNC مخفف کلمه COMPUTER NUMERICAL CONTROL  به معنای ( کنترل عددی کامپیوتر ) است. این نوع ماشین آلات با برنامه نویسی G-CODE عملیات خواسته شده را بصورت کاملا خودکار و بدون دخالت اپراتور انجام می دهند. دستگاه های سی ان سی با گرفتن نقشه های از قبل طراحی شده، آن را به صفر و یک ( زبان کامپیوتر) تبدیل می کند، و در نهایت آن را برروی قطعه کار اجرا می کند. سی ان سی به عنوان فناوری نوین شناخته می شود که برای کنترل دقیق فرآیندهای تولید مورد استفاده قرار میگیرد. در این فرآیند دستگاه های برشCNC با بکارگیری از نرم افزار ها و کامپیوتر، حرکت و عملکرد دستگاه را کنترل می کنند.

ماشین آلات برش سی ان سی برای چه صنایعی کاربرد دارد ؟

سی ان سی برای صنایع مختلفی کاربرد دارد، به طور خاص در صنایع تولید قطعات فلزات، چوب، سنگ و سرامیک، الکترونیک و خودروسازی و... برای برش کار، سوراخکاری، فرز، حجاری استفاده می شود. با استفاده از سیستم CNC قطعات با دقت بالا و تکرارپذیری بالا ( تولید با تراکم و تعداد بالا ) تولید می شوند.

برش سی ان سی و انواع ماشین آلات سی ان سی

دستگاه سی ان سی پلاسما ( برای برش هواگاز – پلاسما برروی انواع فلزات )

دستگاه سی ان سی چوب ( برش – منبت کاری – روتاری – کنده کاری - فرز برروی انواع متریال چوب )

سی ان سی سنگ ( حکاکی – حجاری – برش – و... برروی سنگ و انواع متریال های آن )

سی ان سی واترجت ( برشکاری با آب مخصوص کارهای حساس با ریزه کاری بالا ( سرامیک و...))

سی ان سی لیزر ( با استفاده از سی لیزر شما قادر به تولید انواع محصولات فلزی با بهترین دقت و کیفیت می باشید. )

سی ان سی شیشه ( دستگاه های شیشه مخصوص برش و سوراخکاری برروی آن می باشد )

سی ان سی راسته بر و عرضی بر ( برای برشکاری ورق های فلزی با ضخامت های بالا بصورت راسته برو یا عرضی بر  همراه با کیفیت و دقت بالا بکاربرده می شود)

خطوط مونتاژ H و  BOX ( برای برش – جوش برروی انواع ستون ها و... کاربردی هستند. )

دریل سی ان سی ( با داشتن دومدل کاربردی تک جهت و سه جهت برای سوراخکاری ورق آهن با قطر بالا در کمترین زمان ممکن همراه با کیفیت و دقت بالا کاربردی هستند. )

2

ماشین آلات سی ان سی ( فلزات – چوب – سنگ – شیشه )  بصورت سفارشی برای کاربری های مختلف و با بهترین قطعات در شرکت برنا ابزار توس طراحی و تولید می شود.

ابزار های مصرفی برش سی ان سی را بشناسید

الکترود نازل برش پلاسما یک قطعه فلزی است که برای انتقال جرقه الکتریکی به نازل برش پلاسما استفاده می شود. الکترود به عنوان منبع اصلی جرقه الکتریکی عمل می کند و با تولید گاز پلاسما، فلزات را برش می دهد. نازل برش پلاسما نوعی لوله فلزی است که در آن گازپلاسمای سوخت روان شده و از طریق گذاشتن نازل، به صورت جت های حاره ایی خارج می کند. این جت های حاره ایی قادر به برش و بخار کردن فلزات هستند و در صنایع مختلف مانند صنعت خودروسازی، ساختمان سازی و تولید قطعات فلزی استفاده می شوند.  بطور کلی الکترود و نازل برش پلاسما دو عامل اصلی در فعال شدن و عملکرد صحیح دستگاه برش سی ان س است.

 

شرکت تولید کننده ماشین آلات برش سی ان سی

در سال 1376 کمپانی با هدف ساخت سیستم های اتوماسیون صنعتی  و رفع نیاز کشور با به حداقل رساندن واردات و گسترش تولیدات داخلی تاسیس شد، که نام آن شرکت برنا ابزار توس است. این شرکت بعنوان اولین و بزرگترین مجموعه در زمینه تولید انواع ماشین آلات برش سی ان سی در ایران می باشد. برنا ابزار رعایت دو اصل مهم کیفیت و کارایی توانسته تا بحال دستگاه هایی با بهترین و مرغبوترین  قطعات را روانه بازار کند. مهندسین و متخصصان این مجموعه با علم به نیاز کشور قادر به طراحی و تولید ماشین آلات سی ان سی در زمینه های CNC لیزر، دریل CNC ، CNC هواگاز پلاسما، دریل و برش CNC شیشه ، خطوط مونتاژ H وbox و.. هستند.

چرا خرید برش سی ان سی از برناابزار مقرون بصرفه است ؟

 خرید برش سی ان سی بصورت اقساطی بدون بهره می تواند بهترین انتخاب برای افرادی است که قصد راه اندازی کسب و کار و یا بروز کردن تجهیزات صنعتی خود هستند، می باشد. پرداخت 50 درصد از مبلغ کل یک دستگاه سی ان سی و پرداخت اقساطی طی  چند ماه بصورت چند فقره چک برای یک صنعتگر بهترین نوع خرید است. چرا که به راحتی و بدون داشتن دغدغه و استرس به راحتی صاحب یک دستگاه سی ان سی شده است.

3