آخرین کنسرت محسن ابراهیم زاده در ارومیه برگزار شد. در این کنسرت، محسن ابراهیم زاده به همراه مجید الماسی و علیرضا مرتضی قلی به صحنه رفتند , ولی حال محسن ابراهیم زاده اصلا خوب نبود

دلیل لغو کنسرت محسن ابراهیم زاده در ارومیه چی بود!
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

 

 

 

 قبل اینکه توضیح بدم در مورد کنسرت یه زندگی نامه خیلی خلاصه از این خواننده به شما بدیم 

 

محسن ابراهم زاده، خواننده، آهنگساز و ترانه‌سرای سبک پاپ ایرانی است. او در ۱۷ شهریور ۱۳۶۶ در تربت حیدریه متولد شد. فعالیت هنری او از سال ۱۳۸۰ شروع شده و در سن ۱۴ سالگی شروع به قرائت قرآن کرد. در سال ۱۳۸۳ و در سن ۱۷ سالگی به دوره‌های نوازندگی سازهای ایرانی شرکت کرد و به کلاس‌های آکادمیک موسیقی نزد استاد موسیقی مهدی نیک نام رفت.  

 

آهنگ های محسن ابراهیم زاده تعداد بالایی دارن و همچنین تا به حال ۱۰ آلبوم منتشر کرده است. و اسم آنها : 

یادت نره 

دلمو بردی 

پرواز 

آرامش 

شب‌های دیوانگی 

تب عشق 

دونه دونه 

بی قرارم 

سیم آخر 

دلبرانه 

 

است . و با بهترین آلبوم ایشون به اسم  «شب‌های دیوانگی» است. که اوج معروفیت ایشون رو شروع کرد  

ابراهیم زاده برای مداحی تعداد آهنگ های غمگین و زیبا منتشر کردن و در پیچ خود و وب سایت های معتبر پخش شدن و هر سال در این ایام به خوبی می درخشند....

 

 

جریان کنسرت محسن ابراهیم زاده 

کنسرت محسن ابراهیم زاده در ارومیه با حاشیه های زیادی همراه بود. این کنسرت که قرار بود ساعت 21:30 شروع شود، با تاخیر 60 دقیقه ای شروع شد و این تاخیر باعث اعتراض برخی از تماشاگران شد. 

ابراهیم زاده که ظاهراً حال خوبی نداشت، تنها توانست 3 ترانه اجرا کند و سپس از روی صحنه پایین رفت. این خواننده با حالتی مضطرب و تلوتلوخوران روی صحنه ظاهر شد و مدام آب می نوشید. 

تماشاگران از اجرای ضعیف ابراهیم زاده ناراضی بودند و برخی از آنها سالن را ترک کردند. در نهایت، کنسرت بدون اجرای کامل به پایان رسید و تماشاگران خواستار بازگشت پول خود شدند. 

کنسرت محسن ابراهیم زاده  یکی از حواشی های زیادی است که در طول سال ها داشته است. این خواننده بارها به دلیل رفتارهای نامناسب خود مورد انتقاد قرار گرفته است. 

و این اولین باری نیست که واسه محسن ابراهیم زاده این حواش روخ میدهد یکی دیگه از حواشی های اون  در یکی از کنسرت‌هایش در کیش، به دلیل خشم و نارضایتی از صدای بلند مخاطبان، کنسرت را ترک کرده و به دلیل شکایت‌های بسیار، پول بلیط‌ها را به خریداران بازگشت داد 

این کنسرت یک شکست بزرگ برای ابراهیم زاده بود و نشان داد که او باید روی سلامتی خود کار کند و مطمئن شود که قبل از اجرا به اندازه کافی استراحت کرده است. 

محسن ابراهیم زاده باید برای رفتارهای خود پاسخگو باشد و باید از این اتفاق درس بگیرد. او باید به یاد داشته باشد که تماشاگران او پول زیادی برای دیدن او پرداخت می کنند و انتظار دارند که او بهترین عملکرد خود را داشته باشد.

سعی کردیم مقاله خلاصه و معنی دار براتون اماده کنیم امیدوارم از این پست خوشتون اومده باشه و با دوستان خود به اشتراک بزارید