یکی از رهبران جنبش عصائب اهل الحق عراق به تحریم قیس الخزعلی رهبر این جنبش از سوی وزارت خزانه داری آمریکا واکنش نشان داد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

 به نقل از السومریه، حسن سالم یکی از رهبران جنبش عصائب اهل الحق عراق به تحریم قیس الخزعلی رهبر این جنبش از سوی وزارت خزانه داری آمریکا واکنش نشان داد.

وی افزود: تحریم هایی که وزارت خزانه داری آمریکا علیه شخصت های میهن پرستی مانند شیخ قیس الخزعلی و برادرش لیث الخزعلی و حسین اللامی اعمال کرده است نشان دهنده حال جنونی است که ایالات متحده آمریکا پس از شکست اکثر طرحهایش در قبال عراق بدان گرفتار شده است.

سالم تاکید کرد: هدف قرار گرفتن این شخصیت های میهنی عراقی به مثابه دخالت آشکار در امور داخلی عراق و نشان دهنده شکست و سرخوردگی آمریکا پس از اینکه شیخ قیس الخزعلی توطئه های آمریکایی-صهیونیستی و اذناب سعودی و اماراتی آنها را برملا کرد، است. توطئه ها با حکمت و درایت مرجعیت و وحدت مل عراق، شکست خورده و شکست خواهد خورد.

شایان ذکر است که روز گذشته وزارت خزانه داری آمریکا چهار شخصیت عراقی به نام‌های خمیس فرحان الخنجر العیساوی، لیث الخزعلی، برادرش قیس الخزعلی و حسین فلاح اللامی را در لیست تحریم خود قرار داد.

 

آیا این خبر مفید بود؟