رییس مجلس شورای اسلامی گفت: سرزندگی و بالندگی انقلاب اسلامی مرهون مجاهدت‌ جوانانی است که جان شیرین خود را فدا کردند تا خواب شیرین کودکان این کشور بر هم نخورد.

قالیباف: بالندگی انقلاب اسلامی مرهون مجاهدت‌ جوانان از جان گذشته است
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

محمدباقرقالیباف در ابتدای جلسه علنی روز دوشنبه(سوم مهرماه) مجلس شورای اسلامی و در نطق پیش از دستور با تبریک عید آغاز امامت حضرت ولیعصر عجل الله تعالی فرجه الشریف و هفته دفاع مقدس و روز تجلیل از خانواده شهیدان و ایثارگران گفت: سرزندگی و بالندگی انقلاب اسلامی مرهون مجاهدت‌ جوانانی است که جان شیرین خود را فدا کردند تا خواب شیرین کودکان این کشور بر هم نخورد و از زندگی خود گذشتند تا مردم در امنیت و آرامش زندگی کنند.

وی یادآور شد: این انقلاب به مدد رهبری حکیمانه و مبتنی بر خداباوری و مردم باوری بنیان گذار رهبرکبیر انقلاب و رهبر معظم انقلاب و با فداکاری پاکترین و عزیزترین جوانان این مملکت در برابر دشمنان بی رحم ایستادگی کرد و بر رشد و بالندگی خود ادامه داد.

قالیباف تاکید کرد: تکریم جانبازان و ایثارگران و تعظیم در برابر خانواده‌های صبور آنها، وظیفه‌ای است که تا همیشه بر عهده یکایک ما است.

رییس مجلس شورای اسلامی آغاز سال تحصیلی را به دانش آموزان و معلمان تبریک گفت و سالی همراه با موفقیت و پیشرفت برای آنان آرزو کرد.