نماینده تهران در مجلس با اشاره به سخنان اخیر رهبر انقلاب درباره عدم مذاکره با آمریکا گفت: کاملاً موافقم و از سخنان ایشان قاطعانه حمایت می‌کنم؛ من شخصاً نمی‌توانم قلدر بودن آمریکا را بپذیرم.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

پروانه سلحشوری ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب درباره عدم مذاکره با آمریکا گفت: کاملاً موافقم و شخصاً از فرمایشات مقام معظم رهبری قاطعانه حمایت می‌کنم، من شخصاً نمی‌توانم قلدر بودن آمریکا را بپذیرم.

وی افزود: اگر کشورهای دیگر اهمیت استقلال خود را می‌دانستند و در جهت حفظ استقلال خود حرکت می‌کردند الان کشورها به چند دسته تقسیم نمی‌شدند که یک کشور به خودش اجازه بدهد با بقیه کشورها اینطور و از موضع بالا صحبت کند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: سیاست‌های کلی نظام به خصوص سیاست‌های در سطح بین‌الملل را مقام معظم رهبری دستور می‌دهند و نظر ایشان اولی است و مسؤولان نظام هم نظر ایشان را در تصمیمات جدی بین‌المللی مدنظر و انجام شده است.

عضو فراکسیون زنان مجلس گفت: سیاست‌های اصلی نظام و حوزه بین‌الملل کشورمان توسط شخص رهبری تصمیم‌گیری می‌شود و تصمیم نهایی بر عهده ایشان است و تبعیت از تصمیمات ایشان بر تمام مسؤولان نظام، نمایندگان مجلس و ... واجب است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .