در ادامه ادعاهای اخیر نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی درباره اقدامات موشکی ایران، یک فرمانده ارتش این رژیم برای تشدید سیاست ایران‌هرسی اعلام کرد که تل‌آویو آماده مقابله با حملات موشکی ایران است.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، ژنرال «عمیکام نورکین» فرمانده نیروی هوایی رژیم صهیونیستی ادعا کرد، سامانه‌های پدافند هوایی این رژیم آماده مقابله با تهدید موشک‌های ایران است.

بر اساس گزارش شبکه صهیونیستی «کان»، نورکین افزود، سامانه‌های «حیتس» (پیکان)، «گنبد آهنین» و «فلاخن داوود» (عصای سحرآمیز) آماده مقابله با هر موشک ایرانی هستند.

وی در مراسم فارغ‌التحصیلی تعداد جدیدی از افسران نیروی هوایی رژیم صهیونیستی سخنرانی می‌کرد، مدعی شد: تهدید ایران، پیچیده‌تر شده و اکنون شامل پهپادها نیز می‌شود.

این سخنان در ادامه سیاست ایران‌هراسی سران رژیم صهیونیستی است که اخیرا آن را تشدید کرده‌اند. هفته جاری نیز «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی از احتمال شلیک موشک‌های ایرانی به سمت فلسطین اشغالی سخن گفت و مدعی شد، ایران این موشک‌ها را در کشورهای مختلف با همین هدف مستقر می‌کند.

همچنین هفته جاری ژنرال صهیونیست «اسحاق بریک» ضمن اذعان به توان موشکی حزب‌الله و ایران اعلام کرد نیازی به ورود زمینی به فلسطین اشغالی نیست و همین موشک‌ها می‌توانند آن را به منطقه‎ای جنگ‌زده تبدیل کنند

 

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .