فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در پی شهادت سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی فرمانده مجاهد و بی نظیر نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به دست تروریست‌های متجاوز ارتش آمریکا در بغداد پیام تسلیتی صادر کرد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش ایسنا، سردار حسین اشتری با صدور پیامی با تبریک و تسلیت شهادت سرباز سرافراز ولایت به محضر مقدس حضرت ولی عصر (عج)، فرمانده معزز کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی)، جبهه مقاومت اسلامی،سپاه پاسداران و بیت معظم ایشان، آحاد ارادتمندان این سرلشکر همیشه سرافراز اعلام کرد:

« بسم رب الشهدا والصدیقین

مرد میدان جهاد و مبارزه، مجاهد خستگی ناپذیر جبهه‌های جنگ با کفار و تروریست‌ها، سرباز دلاور ولایت و امت اسلامی، سردار سرافراز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، فرمانده قهرمان نیروی قدس سپاه پاسداران، پس از عمری نقش آفرینی پر افتخار  در راه اعتلای اسلام ناب محمدی (ص)، دفاع از حریم اهل بیت عصمت و طهارت به فیض رفیع شهادت نائل آمد.

این مبارز عاشق و خستگی ناپذیر اسلام و انقلاب، عمری در راه اعتلای اسلام و انقلاب گذراند و خداوند منان اجر مجاهدت‌هایش را در شهد شیرین "شهادت "مقدر کرد.

خباثت و حماقت نیروهای تروریست و متجاوز آمریکایی،در ترور سردار سرلشکر پاسدار، این شهید قهرمان و همیشه زنده اسلام، بدون تردید بی پاسخ نخواهد ماند و قطعا این اقدام آمریکای جنایتکار و تروریست پرور، درخت مقاومت در منطقه و جهان را تنومندتر خواهد کرد؛ قطعا خواب را بر چشم دشمنان اسلام و مسلمین حرام خواهیم کرد.

آمریکا، رژیم غاصب و نوکرانشان مسئول شهادت این دو فرمانده بزرگ هستند و این جنایت بزرگ، به معنای اعلان جنگ نامحدود به مقاومت است و هیچ کسی نمی‌تواند نتایج آن را کنترل کند.

گفتنی است، بامداد امروز (جمعه)در پی حمله هوایی نیروهای متجاوز و تروریستی آمریکا در نزدیکی فرودگاه بغداد،سردار سرلشکر پاسدار حاج قاسم سلیمانی؛ فرمانده مجاهد و بی نظیر سپاه پاسداران و چند تن از همراهان وی و فرماندهان و رزمندگان حشد الشعبی به شهادت رسیدند.»