معاون سیاسی وزیر امور خارجه ایران در واکنش به سخنان تهدیدآمیز یک مقام وزارت خارجه آمریکا علیه سردار قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه نوشت: فشار حداکثری سیاستی شکست خورده است.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

سیدعباس عراقچی روز شنبه در صفحه توئیتر خود نوشت: "واضح است که فشار حداکثری یک شکست بزرگ است اما جنگ طلبان کاخ سفید- که هیچ چیز از ایران نمی فهمند- همچنان بر این سیاست اصرار دارند."

«ترور قهرمانان ما از طریق تروریسم دولتی آمریکا ، آغازی برای پایان حضور آمریکا در منطقه بود .»

در ادامه این توئیت آمده است: "حالا هم دون پایه های وزارت امور خارجه (آمریکا) – که نمی توانند راهپیمایی‌های عظیم مردمی (علیه آمریکا) را ببینند- یکی دیگر از فرماندهان را تهدید می کنند."

برایان هوک، سرپرست گروه ویژه ایران در وزارت امور خارجه آمریکا اخیرا در سخنانی تهدیدآمیز، مدعی شده بود  که اگر فرمانده جدید نیروی قدس سپاه پاسداران سیاست های سردار سلیمانی را در پیش گیرد، به سرنوشتی مشابه او دچار خواهد شد.

ارتش تروریستی آمریکا روز جمعه ۱۳ دی‌ماه بنا به دستور مستقیم دونالد ترامپ و در یک حمله هوایی سردار شهید سلیمانی فرمانده شهید سپاه قدس و ابومهدی المهندس معاون سازمان نیروهای مردمی عراق به همراه ۸  نفر دیگر را به شهادت رساند.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز چهارشنبه ۱۸ دی‌ماه در پاسخ به اقدام تروریستی آمریکا در عملیاتی پایگاه هوایی عین الاسد در عراق را که میزبان نیروهای آمریکایی است به همراه یک پایگاه دیگر در اربیل هدف حمله موشکی قرار داد.

آیا این خبر مفید بود؟