«مهدی عسگری» و «علی حدادی» دو نماینده البرزی از دو حوزه انتخابیه این استان به مجلس شورای اسلامی را یافته‌اند را بیشتر بشناسید.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

«مهدی عسگری» و «علی حدادی» دو نماینده البرزی که به مجلس شورای اسلامی راه یافتند هر دو مورد حمایت شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی بودند.

«مهدی عسگری» به عنوان منتخب حوزه کرج، فردیس و اشتهارد در دور اول انتخابات راهی مجلس شورای اسلامی شد، متولد سال ۱۳۵۶ و صادره از کرج است.

وی کارشناسی خود را در رشته مهندسی متالوژی گرفته و در حال نگارش پایان‌نامه فوق لیسانس و دکتری در رشته  فلسفه و حکمت اسلامی است.

از جمله سوابق وی می‌توان به مشاور استاندار البرز در سال‌های ۹۱ و ۹۲، مؤسس و مدیر دانشگاه علمی_کاربردی مرکز فرهنگ و هنر البرز، مسؤول اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کرج از سال ۸۷ تا ۸۹، معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز از سال ۸۹ تا ۹۰ و دبیری شورای فرهنگ عمومی شهرستان کرج به مدت دو سال اشاره کرد.

وی که بر خلاف گمانه‌زنی‌ها پیروز انتخابات شد اخیراً لیست اموال خود را به شرح زیر اعلام کرده است:

یک باب واحد مسکونی در دهقان‌ویلای دوم، یک دستگاه خودرو ال ۹۰ ، یک باب واحد استیجاری برای فعالیت‌های کاری همسر و مبلغ مختصری پس انداز که بابت هزینه‌های تبلیغات منظور شده است.

همچنین «علی حدادی» دیگر منتخب استان البرز از حوزه انتخابیه ساوجبلاغ ،طالقان و نظرآباد است که پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران به عضویت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آمد و از پایه گذاران بسیج و سپاه پاسداران در شهرستان نظرآباد بود و در سال ۶۷ فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در شهرستان ساوجبلاغ شد.

پس از آن در سمت معاونت فرماندهی سپاه کرج (سال ۷۱ )، معاونت فرماندهی سپاه غرب تهران (سال‌های ۷۰ تا ۷۳) و معاونت فرماندهی سپاه پاسداران شهرستان کرج (سال های ۷۶ تا ۸۰) مشغول به خدمت بود. او در سال‌های ۸۰ تا ۸۴ معاون فرماندهی سپاه استان تهران بود.

حدادی در دولت نهم و دهم فرماندار شهرستان ساوجبلاغ و طالقان و فرماندار شهرستان نظرآباد بود.

وی دانش آموخته رشته فقه و مبانی حقوق در مقطع کارشناسی و علوم قرآن و حدیث در مقطع کارشناسی ارشد است. همچنین کارشناس علوم نظامی از دانشگاه امام حسین(ع) است.

حدادی هشتم مرداد سال ۱۳۴۱ در روستای احمدآباد شهرستان نظرآباد به دنیا آمده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .