نماینده بروجرود در مجلس با بیان اینکه آمریکایی‌ها بنا دارند به بهانه ویروس کورنا شکاف را بین مردم، مسئولین و حاکمیت ایجاد کنند، گفت: آنها به دنبال آن هستند که جمهوری اسلامی را عامل گسترش آن در منطقه نشان دهند و بنا دارند تا با عملیات روانی خاصی ارتباط ایران با کشورهای همسایه، منطقه و دنیا را محدوده کرده اقتصادمان را مختل کنند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

عباس گودرزی نماینده مردم بروجرود در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، درباره عملیات روانی غرب و رسانه‌های آنان علیه جمهوری اسلامی به بهانه کرونا اظهار داشت: غرب، آمریکا و استکبار جهانی به دنبال آن هستند تا از هر فرصتی استفاده کرده و به جمهوری اسلامی ضربه بزند و می‌کوشند با اقدامات رسانه‌ای به بهانه ویروس کرونا پازل تحریم‌های خود علیه جمهوری اسلامی را کامل کنند.

نماینده مردم بروجرود در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:‌ کرونا بخشی از جورچین و مهره و ابزار ایالت متحده برای ضربه زدن به ملت بزرگ ایران است.

** آمریکا به شکاف بین ملت و دولت و حاکمیت ایران با بهانه کروناست

گودرزی گفت: تحریم‌های ظالمانه و فلج‌کننده آمریکایی‌ها نتوانست جمهوری اسلامی و ملت را به زانو درآورد ولی قطعاً آنها دست از دشمنی برنداشته و می‌کوشند از هر فرصتی استفاده کرده و جمهوری اسلامی به زمین بزنند.

وی تصریح کرد:‌ آمریکایی‌ها بنا دارند به بهانه ویروس کورنا شکاف را بین مردم، مسئولین و حاکمیت ایجاد کنند در حالیکه ویروس کرونا در کل دنیا گسترش پیدا کرده است. این در حالی است که آمریکا و اروپا آمار صحیحی درباره میزان مبتلایان به کرونا در کشورهای خود را منتشر نمی‌کنند.

نماینده مردم بروجرود در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: منشأ  ایجاد کرونا در آزمایشگاه‌های غرب است اما آنها به دنبال آن هستند که جمهوری اسلامی را عامل گسترش آن در منطقه نشان دهند و بنا دارند تا با عملیات روانی خاصی ارتباط ایران با کشورهای همسایه، منطقه و دنیا را محدوده کرده اقتصادمان را مختل کنند.

** استکبار با شبکه‌های اجتماعی در موضوع کرونا علیه ایران

گودرزی بیان داشت: آمار و ارقام نشان می‌دهد که تعداد کشته‌ها و خساراتی که کرونا و آنفلوانزا به تعدادی از کشورهای آمریکایی و اروپایی وارد کرده بسیار بیشتراز کشورهای دیگر است؛ اما آنها می‌کوشند با استفاده از حربه رسانه با تسلط بر افکار عمومی دنیا وضعیت خود را مطلوب جای داده و جایگاه کشورهای دیگر را متزلزل کنند.

وی افزود:‌ استکبار جهانی با استفاده از شبکه‌های اجتماعی و قدرت رسانه به دنبال سمت و سو دادن به افکار عمومی علیه جمهوری اسلامی کنند.

نماینده مردم بروجرود در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ما از دشمن جز خباثت و دشمنی انتظار دیگری نداریم ولی هنر ملت ایران هم مبارزه با بحران‌ها و عبور از آن است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .