نظر عجیب درباره علی دایی در شبکه صدا و سیما

نظر عجیب و باورنکردنی درباره علی دایی در یک برنامه تلویزیونی
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش سایت خانه فوتبال یک کارشناس مهمان تلویزیون در نظری عجیب و غیر محترمانه علی دایی را مورد لطف قرار دادند که می توانید اینجا(کلیک کنید) ببینید

مونا فرخ‌ آذری، همسر علی دایی کیست؟

چند روز پیش بود که خبر آمد همسر و دختر علی دایی در حال خارج شدن از ایران بودند که هواپیمای آن‌ها در مسیر دبی، در کیش متوقف شد و به تهران برگشتند. گفته شد همسر علی دایی به دلیل حمایت از اعتصابات در هفته‌های اخیر ممنوع الخروج شده است و به همین دلیل پرواز آن‌ها در مسیر دبی در کیش نشست و آن‌ها نتوانستند از کشور خارج شوند.

علی دایی درباره این موضوع اظهار کرد: همسر و دخترم از فرودگاه امام خمینی کاملا قانونی سوار هواپیما شدند تا به دوبی بروند، اما هواپیمای شرکت ماهان را از دوبی برگرداندند و در کیش به زمین نشاندند و دختر و همسر من را از پرواز پیاده کرده‌اند، اما بازداشت نشدند.

مونا فرخ آذری همانند علی دایی اهل اردبیل است و سال ۱۳۵۶ در تهران به دنیا آمده و کارشناس ارشد مهندسی صنایع غذایی است و چند سال پیش جواهر فروشی به نام «گالری نور» را افتتاح کرد.

ازدواج علی دایی در اول بهمن ماه ۱۳۸۳ صورت گرفت و به جرگه متاهلین پیوست. علی دایی در سال ۱۳۸۴ در مصاحبه‌ای در خصوص شیوه آشنایی با همسرش و خصوصیات شریک زندگیش گفت: همسرم از آشنایان دور خانوادگی ما می‌باشد، مادرش اردبیلی و پدرش تبریزی است و بزرگ شده تهران می‌باشد. مشخصات کامل یک دختر آذربایجانی را دارد و لیسانس صنایع غذایی می‌باشد، او هشت سال از من کوچک‌تر است.

علی دایی در گفتگو با عادل فردوسی پور درباره مسائل مختلف زندگی شخصی و فوتبالی خود و ارتباط با همسرش گفت: همسرم در زندگی مشاوره‌های خوبی داده و همیشه کنارم بود و این برایم خیلی مهم است. اکثر کارهایم با مشورت او انجام می‌شود و بعد از ازدواج جایگاه اجتماعی ام خیلی بهتر شده است.

من در زندگی ام فقط یک بار ازدواج کردم و این مسئله که دو بار ازدواج کردم به هیچ عنوان درست نیست. ما سال ۸۳ ازدواج کردیم و دو دختر دارم؛ این دو تا دختر همه چیز من هستند. دختر بزرگم دنیز ۱۶ ساله است و در انگلیس درس می‌خواند. نورا هم ۱۱ سال دارد و کنار من است.

 

جزئیات اتفاق هولناک برای علی دایی

 

عده ای روی در و دیوار مغازه علی دایی الفاظ توهین آمیز نوشتند. ارگان شهرداری تهران  با انتشار عکسی نوشت:جمعی از منتقدان مواضع اخیر علی دایی ،بازیکن سابق تیم ملی فوتبال کشورمان روی در و دیوار مغازه او شعار نوشتند و او را بی غیرت و وطن فروش نامیدند.هفته پیش رستوران و جواهرفروشی علی دایی بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی فوتبال کشورمان به دلیل اعلام سه روز تعطیلی همزمان با فراخوان عده ای برای اعتصاب پلمب شدند.

علی دایی تهدید به مرگ شد؟

علی دایی در صفحه اینستاگرامش نوشت این روزها تهدیدات زیادی علیه من و خانواده ام شکل گرفته و نسبت‌های دروغی درباره من و آیت الله بهجت(ره) می‌دهند و می گویند ایشان به من گفته در فضای مجازی نباش. نمی‌دانم این حرف‌ها از کجا آمده است!

 او در حالی این صحبت‌ها را منتشر کرده که چند سال قبل در یک برنامه‌ تلویزیونی گفته بود آیت‌الله بهجت(ره) به ایشان توصیه کرده در فضای مجازی فعالیتی نکند! پست جنجالی علی دایی همه را شوکه کرد

علی دایی با انتشار تصویری از تیم ملی فوتبال ساحلی و تیم ملی کشتی امید و تبریک به مناسبت قهرمانی این دو تیم نوشت: «سپاس و درود بر قهرمانان ملی کشورم، در این روزهای سخت که همه داغداریم، من هم دغدغه ای کوچک برای شما شده‌ام، مهم ترین چیزی که مرا دلگرم می کند محبت بی دریغ شما همطونانم است»

علی دایی به قهرمانی تیم ملی فوتبال ساحلی و تیم ملی کشتی واکنش نشان داد.

علی دایی با انتشار تصویری از تیم ملی فوتبال ساحلی و تیم ملی کشتی امید و تبریک به مناسبت قهرمانی این دو تیم نوشت: «سپاس و درود بر قهرمانان ملی کشورم، در این روزهای سخت که همه داغداریم، من هم دغدغه ای کوچک برای شما شده‌ام، مهم ترین چیزی که مرا دلگرم می کند محبت بی دریغ شما همطونانم است»

علی دایی: صفحه‌ای در توییتر و تلگرام ندارم

اخیرا یک حساب کاربری در توییتر با نام علی دایی شروع به فعالیت کرده و توییت‌هایی را درباره حوادث اخیر کشور منتشر می‌کند. علی دایی با رد مالکیتش بر این حساب کاربری در توییتر گفت: این یک حساب کاربری غیر واقعی است. حساب من (در اینستاگرام) تیک آبی دارد. وی هم‌چنین درباره حضور و فعالیتش در تلگرام ادامه داد: من اصلا به دنبال راه‌اندازی کانال تلکرام نیستم.

پیشکسوت فوتبال ایران می‌گوید که صفحه شخصی و حسابی در توییتر و تلگرام ندارد.

دستگیری علی دایی صحت ندارد

در پی انتشار اخباری مبنی بر دستگیری علی دایی در پیگیری‌های خبرنگار ایسنا از منابع موثق  اعلام شد که  این خبر صحت ندارد.

یک خبرنگار خارجی در توییتی اعلام کرده بود که علی دایی بازداشت شده است. 

برخی منابع نیز به نقل از محمد دایی برادر علی دایی این خبر را رد  کرده و نوشته‌اند: چنین  خبری اصلاَ واقعیت ندارد و جز دروغ محض چیز دیگری نمی تواند باشد.

در روزهای اخیر که علی دایی موضع‌گیری‌هایی درباره اتفاقات اخیر کشور داشته، شایعات زیادی پیرامون چگونگی فعالیت و حضور او در فضای مجازی منتشر شده و بعضا صفحاتی به نام او راه‌اندازی شده و مطالب مختلفی را منتشر می‌کنند. در همین رابطه و اخیرا یک حساب کاربری در توییتر با نام علی دایی شروع به فعالیت کرده و توییت‌هایی را درباره حوادث اخیر کشور منتشر می‌کند.

در بخش معرفی این حساب کاربری در توییتر هم از قول علی دایی نوشته شده: "به زود با مردم شریف ایران در تلگرام ارتباط مستقیم خواهم داشت" و در ادامه لینکی مربوط به یک کانال تلگرامی قرار داده شده که به نوعی القای مدیریت این صفحات به نام علی دایی را می‌نماید.

علی دایی در گفت‌وگو با ایسنا با رد مالکیتش بر این حساب کاربری در توییتر گفت: این یک حساب کاربری غیر واقعی است. حساب من (در اینستاگرام) تیک آبی دارد.

وی هم‌چنین درباره حضور و فعالیتش در تلگرام ادامه داد: من اصلا به دنبال راه‌اندازی کانال تلکرام نیستم.