احسان علیخانی در صفحه شخصی اینستاگرام خود خبر اخراجش از سریال را توسط نیوشا ضیغمی تکذیب کرد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش پایگاه خبری خبرآزاد: نیوشا ضیغمی متولد ۱۸ تیر ۱۳۵۹ در تهران است. نیوشا ضیغمی در رشته روانشناسی کودک از دانشگاه شهید بهشتی تهران لیسانس گرفت.محسن ضیغمی و فهیمه رستم پور پدر و مادر نیوشا ضیغمی هستند و او در سکانس کوتاهی از فیلم چارسو با مادرش همبازی بود.

اما به تازگی شایعاتی درباره احسان علیخانی و نیوشا ضیغمی در حال دست به دست شدن است. در این شایعه آمده که یک روز احسان علیخانی، نیوشا ضیغمی را با صدای بلند صدا می‌کند و این مسئله باعث رنجش ضیغمی شده و پس از آن بوده که ضیغمی با رایزنی با مسئولان کار، علیخانی جوان را از سریال اخراج کرده است.

علیخانی با انتشار استوری که در ادامه مشاهده می کنید این خبر را تکذیب کرد و گفت اخراجش از ان سریال هیچ گونه ربطی به نیوشا ضیغمی نداشته است و برای کسانی که این شایعه را منتشر کردند ابراز تاسف کرد.

احسان علیخانی

نیوشا ضغمی درباره مخالفت پدر و مادرش با بازیگر شدنش گفت: وقتی می خواستم وارد بازیگری شوم مادرم مخالفت نمی کرد ولی آن دید مادرانه نسبت به آینده من را در نظر می گرفت اما پدرم با بازیگر شدن من زیاد موافق نبود. پدرم اصولا کارهای علمی را دوست داشته و دارد و ترجیح می داد من پزشک یا مهندس شوم تا بازیگر! وقتی وارد این عرصه شدم و با کار آقای جوزانی شروع کردم و پس از آن هم بلافاصله وارد سینما شدم، در همان سال اول نتیجه خوبی حاصل شد، پدرم تغییر موضع داد و با کار من موافقت کرد.

او با شرکت در کلاس‌های آزاد بازیگری کانون سینماگران جوان بازیگری را فراگرفت و توسط این مؤسسه به مسعود جعفری‌جوزانی معرفی شد. پس از فارغ‌التحصیلی از این کلاس‌ها در مجموعهٔ تاریخی در چشم باد نقش یک دختر روستایی شمالی را ایفا کرد.