رضا قوچان نژاد مهاجم سابق تیم زووله هلند که این روزها با باشگاه جدیدی قرارداد امضا نکرده در آستانه حضور در لیگ برتر قرار دارد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز: رضا قوچان نژاد بعد از پایان فصل گذشته به همکاری اش با زووله پایان داد و حالا قصد دارد باشگاه جدیدی را انتخاب کند. او این روزها تمرینات شخصی می‌کند تا از نظر بدنی فرم ایده‌آل خود را از دست ندهد.

خبرهای رسیده حکایت از آن دارد چند باشگاه ایرانی از جمله استقلال با مدیر برنامه‌های این بازیکن تماس گرفته و به او پیشنهاد امضای قرارداد را داده‌اند. هنوز رقم دقیق انتقال قوچان‌نژاد برای حضور در لیگ برتر مشخص نیست. او انگیزه زیادی برای حضور در یکی از باشگاههای داخلی دارد. اخیرا هم گفته بود باید ببینید شرایط و پیشنهادات چگونه خواهد بود.

ظاهرا پیشنهادات مالی رضا قوچان نژاد در اروپا خوب نیست اما می‌تواند با رقم نسبتا خوبی به لیگ برتر بیاید و بازی کند. چند باشگاه در حال مذاکره با مدیر برنامه‌های این بازیکن یعنی محمودرضا فاضلی هستند. او مدیر برنامه مهدوی کیا، دژاگه، حاج صفی، نکونام و.... هم به حساب می‌آید.

رضا قوچان نژاد هر چند در زووله زیاد شانس بازی به دست نیاورد ولی جزو بهترین گلزنان این تیم بود. او به دلیل تاکتیک های دفاعی تیمش با مربی این تیم به مشکل خورد و به همین خاطر نتوانست شانس زیادی برای بازی به دست بیاورد.

در صورتی که قوچان نژاد به لیگ برتر بیاید، احتمالا جزو گرانترین بازیکنان خواهد بود.