گروه کره ای بی تی اس در بین جوانان دهه 80 ای ما هم طرفداران زیادی دارد تاجاییکه پای “کی پاپ” به مناظرات انتخاباتی هم باز شد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

55 آنلاین به نقل از وقت صبح، کی پاپ در بین تمام مردم دنیا حتی نوجوانان ایرانی طرفداران زیادی دارد و گروه بی تی اس یکی از محبوب ترین آنهاست. سایت برترین ها از زاویه دیگری به لباس پوشیدن آنها پرداخته است.

ابتدا با بزرگترین عضو این گروه آغاز میکنیم. سادگی از ویژگی‌های اصلی استایل جین است.

او معمولا لباس‌هایی بسیار جذاب با طراحی کاملا ساده می‌پوشد. حتی اگر قرار باشد استایلی کژوال و خیابانی داشته باشد نیز انتخاب او یک هودیی و یا یک تیشرت بسیار ساده خواهد بود.

جونگ کوک در گذشته استایـل کامـلا ثابتی داشت و معمـولا با تیشـرت ساده سفیـد و بوت‌های تیمبرلند دیده می شد.

 

امروزه، اما او را با رنگ‌های بیشتری در استایلش میبینیم. در بسیـاری از مواقـع، هـودی‌های اورسایـز می‌پوشد و با کفش‌های مختلف در خیابان‌ها دیده می‌شود.

 
 

وی یکی از بزرگترین طرفداران برند گوچی به حساب می‌آید. او معمـولا استایـل ثابـت و خاصـی دارد.

 

یـک شلـوار مشـکی فیـت با پیـراهـن دکمـه‌دار طرح‌دار که بـه خوبـی با شلوارش ست می‌شود. وی معمولا کیف‌ها و کمربند‌های مختلفی را نیز در استایل خود به کار می‌گیرد.

آر اِم

استایل آر اِم مانند شخصیـت چند وجهی و متغیر او، مشخـص و ثابت نیست. او سعی می‌کند راحت لباس بپوشد و در برخی مواقع نیز استایل بوهو دارد.

از علاقه او به لباس‌های جین هم نباید بگذریم. آر اِم لباس‌های جین را به شیوه‌ای بسیار شیک و خاص می‌پوشد و به برند‌های لباس ژاپنی هـم علاقـه دارد.

استایـل جی هـوپ کامـلا مطابق شخصیت سرزنده و فعال اوست.

او نیز معمولا استایل راحتی دارد، اما در همیـن استایـل، نهایـت جسارت را به خرج می‌دهد. جی هوپ از به کار گرفتن آیتم‌های مختلف در استایل خـود ترسی ندارد و رنگ‌های کاملا متـضاد را نیـز بـه خوبـی با هـم سـت می‌کنـد.

شوگا

شوگا معمولا راحتی در استایل را انتخاب می‌کند.

اگرچه برند‌های ژاپنی، برند‌های محبوب او هستند، اما بار‌ها با کیف‌هایی از برند‌های معتبر دنیا مانند گوچی و بالنسیاگا نیز دیده شده است.

رنگ مشکی در استایل او پرکاربرد است و علاقه ویژه‌ای نیز به لباس چهارخانه و کلاه‌های ساده و جذاب دارد.

جی مین استایل جذاب و شیکی دارد. او معمولا تیشرت‌های نه چندان جذب را با شلوار‌های فیت می‌پوشد و استایلی خاص و جذاب را می‌سازد.

عینک‌های آفتابی مربعی شکل نیز از آیتم‌های اصلی استایل جی مین به حساب می‌آیند. برند محبوب جی مین، برند گوچی است.