خبرگزاری میزان- وابسته نظامی سابق کشورمان در عربستان سعودی گفت: در حالی که کشور ما تا همین چند سال پیش حتی یک پهپاد هم نداشت، اما امروز توانسته‌ایم انواع پهپادهای شناسایی، مراقبتی و بمب‌افکن را در مقیاس‌های مختلف و برای نیازهای گوناگون تولید کنیم و به یک قطب پهپادی در دنیا تبدیل شویم.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

«عباسعلی منصوری‌آرانی» در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، با اشاره به رونمایی از جدیدترین پهپاد ایرانی توسط نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: پهپاد کیان نماد خودباوری جوانان ایرانی است که توانستند پرنده‌ای بدون سرنشین، نقطه‌زن و با قابلیت پرواز در فواصل بالای هزار کیلومتر را تولید کنند.

وابسته نظامی سابق کشورمان در عربستان سعودی گفت: در حالی که کشور ما تا همین چند سال پیش حتی یک پهپاد هم نداشت، اما امروز توانسته‌ایم انواع پهپادهای شناسایی، مراقبتی و بمب‌افکن را در مقیاس‌های مختلف و برای نیازهای گوناگون تولید کنیم و به یک قطب پهپادی در دنیا تبدیل شویم.

وی افزود: پیشرفت‌های خیره‌کننده جمهوری اسلامی ایران در صنعت پهپادی، موجب امیدواری و دلگرمی ملت شده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم در ادامه با بیان اینکه آسمان جمهوری اسلامی ایران امروز امن‌ترین آسمان دنیاست، گفت: دشمن جرئت انجام تخطی در آسمان ایران را ندارد چرا که می‌داند به شدیدترین شکل ممکن تنبیه می‌شود.

منصوری آرانی در پایان گفت: سامانه‌های موشکی، پهپادی و پدافندی بومی جمهوری اسلامی ایران که همگی تولیدشده توسط ذهن‌های خلاق و متعهد جوانان کشورمان است، خاری در چشم دشمنان این ملت هستند.

رتبه اعتباری 34 میلیون ایرانی محاسبه شد در معاملات خود از آن استفاده کنید
آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .