وب سایت آپ مدیا با درج رده سنی و ارائه تریلر فیلم این امکان را میدهد تا با خیالی آسوده فرزند خود را به تماشای انیمیشن ها دعوت کنید.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

انتخاب سایت دانلود فیلم همیشه مشکل است چراکه به روز نگه داشتن ، آرشیو کامل فیلم های خارجی، فیلتر نشدن و پایداری سایت از عواملی است که در انتخاب سایت باید دقت داشت. این روز ها دغدغه اصلی مردم با توجه به این که ویروس همه گیر کرونا وارد جهان شده و توصیه می شود که در خانه بمانید بازار سایت های فیلم به اوج خود رسیده و کاربران فیلم به دنبال فیلم های ایرانی، خارجی و انیمیشن های جدید هستند و از آنجا که به دلیل فیلتر بیشتر سایت ها پیدا کردن فیلم های خارجی و به روز بودن فیلم ها برای مردم ایران کار راحتی نیست، وب سایت دانلود فیلم آپ مدیا می تواند به شما کمک کند تا روزانه فیلم های خارجی و انیمیشن های جدید را به صورت آنلاین مشاهده و دریافت کنید.

3

این فقط تنها مشکل برای کاربرانی که به فیلم های دوبله علاقه مند هستند نیست چرا که فیلم های جدید خارجی که منتشر می شود بعضی ها دوبله و بعضی زیر نویس هستند و این باعث از دست دادن تعدادی از کاربران می شود. عده زیادی از کاربران برای دانلود فیلم خارجی نمی خواهند حجم خود را برای فیلم هایی که توجه آنها را جلب نمی کند و لذتی ندارد صرف کنند و مشکل اینجاست که نمی دانند فیلمی که دانلود می کنند از لذت کافی برخوردار است یا نه. وب سایت آپ مدیا با تلاش روزانه خود توانسته تا تک تک تریلر های اصلی فیلم را برای شما ارائه دهد تا انتخاب فیلم مورد نظر برای شما آسان تر شود و شما می توانید با دیدن تریلر فیلم بهترین فیلم ها را انتخاب و تماشا کنید، پس اصلا نگران هدر رفتن حجم اینترنت خود نباشید. اگر شما کاربران عزیز به دنبال فیلم های خارجی جدید هستید می توانید به آدرس upmedia.me مراجعه کنید.

فیلم های ایرانی در سینما به دلیل شیوع ویروس کرونا اکران آنها لغو شده و بسیاری از این فیلم ها همچنان اکران آنها لغو و به محض اینکه این ویروس همه گیر رو به اتمام باشد به اکران خود ادامه می دهد. در سال 98 سینمای ایران با فروش هنگفتی رو به رو شد و آمار فروش فیلم ها 2 یا 3 برابر شد و از فیلم هایی مانند مطرب که با فروش 38 میلیاردی مواجه شد گرفته تا فیلم متری شیش و نیم ، تگزاس 2 ، شبی که ماه کامل شد و چشم و گوش بسته که اخیرا منتشر شده و وارد بازار شده است به عنوان فیلم های پر فروش سال 98 انتخاب شدند و می توان نتیجه گرفت که سینمای ایران به دوره اوج خود رسیده بود تا وقتی که شیوع ویروس کرونا باعث شد تا تمام سینماها لغو و تصمیم بگیرند که با همکاری نماوا و فیلیمو بعضی از فیلم های مثل طلا و خروج با اکران آنلاین پیش بروند.

4

دانلود انیمیشن های جدید

برای دانلود انیمیشن های جدید برای فرزندان خود چه سایتی مناسب است که با خیال راحت فرزندان خود را به تماشای جدید ترین انیمیشن ها دعوت کنیم. وب سایت آپ مدیا با بهره گیری از تمامی نکات و بدون هیچ صحنه غیر اخلاقی این امکان را به شما می دهد که انیمیشن مورد نظر را دانلود کنید. حالا اینجا یک سوال پیش می آید که کاربران چگونه بفهمند که این فیلم برای فرزندان خود مناسب است یا نه . خوشبختانه وب سایت آپ مدیا با درج رده سنی و ارائه تریلر فیلم این امکان را میدهد تا با خیالی آسوده فرزند خود را به تماشای انیمیشن ها دعوت کنید.

از جمله انیمیشن هایی که جدیدا منتشر شده مانند انیمیشن به پیش 2020 ، انیمیشن جاسوسان نامرئی 2019 ، انیمیشن داستان اسباب بازی 4 2019 و  انیمیشن فروزن 2 2019 که یکی از پر فروش ترین انیمیشن های جهان محسوب می شود به شما پیشنهاد می شود. 

هم اکنون می توانید برای دانلود فیلم ایرانی، خارجی و انیمیشن های جدید به وب سایت آپ مدیا مراجعه کنید تا از دیگر مزایای این سایت بهره مند شوید.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .