تصاویر عجیبی در پایان بازی و حذف پرسپولیس از دروازه بان اصلی این تیم مخابره شد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

حامد لک دروازه بان مغضوب پرسپولیس در این روزهاست. حامد لک شب گذشته در جایگاه ویژه نظاره گر بازی تیمش مقابل آلومینیوم بود. حامد لک که این فصل افت شدید فنی داشته و از نظر رفتاری هم حاشیه هایی داشته است. روزگاری با درخشش های آسیایی حامد لک محبوبیت زیادی به دست آورده بود اما روز گذشته وقتی حامد لک وارد جایگاه ویژه شد رفتاری کرد که او را از چشم قرمزها انداخت.

حامد لک در ابتدای بازی برابر آلومینیوم ابتدا به فیلمبرداری از هواداران پرداخت.


در طول بازی هم هر گاه حملاتی به دروازه سرخپوشان می شد و هواداران به سمت او برمیگشتند و از او می خواستند تا هر چه زودتر برگردد رفتاری بی تفاوت داشت. لک حتی در زمانی که گوهری پنالتی آزادی را مهار کرد چندان قیافه خوشحالی نداشت. عکسی هم که از او بعد از بازی منتشر شد حاوی نکته عجیبی بود. زبان درازی او معلوم نبود به چه چیزی است و آیا منظور خاصی داشته که این کار را کرده است.

حامد لک دروازه بان مغضوب پرسپولیس شب گذشته در جایگاه ویژه نظاره گر بازی تیمش مقابل آلومینیوم بود. این بازیکن که این فصل افت شدید فنی داشته و از نظر رفتاری هم حاشیه هایی داشته است روز گذشته وقتی وارد جایگاه ویژه شد ابتدا به فیلمبرداری از هواداران پرداخت. در طول بازی هم هر گاه حملاتی به دروازه سرخپوشان می شد و هواداران به سمت او برمیگشتند و از او می خواستند تا هر چه زودتر برگردد رفتاری بی تفاوت داشت. لک حتی در زمانی که گوهری پنالتی آزادی را مهار کرد چندان قیافه خوشحالی نداشت. عکسی هم که از او بعد از بازی منتشر شد حاوی نکته عجیبی بود. زبان درازی او معلوم نبود به چه چیزی است و آیا منظور خاصی داشته که این کار را کرده است. نقطه مقابل او عیسی آل کثیر مهاجم مصدوم سرخپشوان بود که در طول بازی و به خصوص در دقایق پایانی به شدت ناراحت بود و با هر از دست دادن موقعیت تیمش ناراحتی خود را نشان می داد.