بازی‌های مرحله نهایی لیگ ملت‌های والیبال در دو گروه سه تیمی پیگیری می‌شود. برنامه کامل و زمان بازی های تیم ملی والیبال

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

  مرحله نهایی لیگ ملت‌های والیبال 2019 از بامداد 5شنبه 20 تیرماه به وقت ایران آغاز خواهد شد. بازی‌های والیبال ایران در مرحله نهایی لیگ ملت‌های والیبال 2019 با دو تیمی انجام می‌شود که باخت‌های مرحله اول را برای ایران رقم زده بودند.

برنامه و زمان بازی‌های والیبال ایران در مرحله نهایی لیگ ملت‌های والیبال 2019 و جزییات بیشتر این بازی‌ها را در ادامه مطلب ببینید

تیم‌های راه یافته به مرحله نهایی لیگ ملت‌های والیبال 2019 در دو گروه سه تیمی قرار گرفته‌اند و از هرگروه 2 تیم به مرحله نیمه نهایی لیگ ملت‌های والیبال صعود میکنند. تیم ملی والیبال ایران هم پس از انجام 15 بازی با کسب 12 پیروزی در رده دوم جدول رده‌بندی لیگ ملت‌های والیبال 2019 قرار گرفت و به مرحله نهایی لیگ ملت‌ها راه یافت. بازی‌های مرحله نهایی لیگ ملت‌های والیبال 2019 در شهر شیکاگو برگزار خواهد شد.
نحوه برگزاری بازی‌های دور نهایی لیگ ملت‌های والیبال 2019 به این صورت است که شش تیم واجد شرایط در ۲ گروه ۳ تیمی تقسیم می‌شوند و با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. دو تیم برتر هر گروه به نیمه نهایی راه خواهند یافت. تیم اول گروه A با تیم دوم گروه B و بالعکس در نیمه نهایی لیگ ملت‌ها به رقابت می‌پردازند. برندگان در فینال به مصاف هم خواهند رفت و دو تیم بازنده نیز برای کسب عنوان سومی لیگ ملت‌های والیبال 2019 برابر هم قرار خواهند گرفت.

زمان بازی والیبال برزیل و لهستان

تاریخ: پنجشنبه 20 تیرماه
ساعت: 2 بامداد

زمان بازی والیبال آمریکا و فرانسه

تاریخ: پنجشنبه 20 تیرماه
ساعت: 5:00 بامداد

زمان بازی والیبال ایران و لهستان

تاریخ: جمعه 21 تیرماه
ساعت: 2:30 بامداد

زمان بازی والیبال روسیه و فرانسه

تاریخ: جمعه 21 تیرماه
ساعت: 5:30 بامداد

 
زمان بازی والیبال ایران و برزیل

تاریخ: شنبه 22 تیرماه
ساعت: 2:30 بامداد

 
زمان بازی والیبال آمریکا و روسیه

تاریخ: شنبه 22 تیرماه
ساعت: 5:30 بامداد

 
تیم‌های گروه A در مرحله نهایی لیگ ملت‌های والیبال 2019

آمریکا
روسیه 
فرانسه

تیم‌های گروه B در مرحله نهایی لیگ ملت‌های والیبال 2019

برزیل 
ایران
لهستان

کلمات کلیدی: زمان بازی های والیبال ایران در مرحله نهایی لیگ ملت های والیبال 6 تیم صعود کننده به مرحله نهایی مرحله نهایی لیگ ملت‌های والیبالبرنامه و زمان بازی های والیبال ایران زمان بازی والیبال برزیل و لهستان زمان بازی والیبال ایران و لهستان زمان بازی والیبال ایران و برزیل تیم‌های گروه B در مرحله نهایی لیگ ملت‌های والیبال
آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .