تیم فوتبال ذوب آهن ایران دوشنبه شب در بازی برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در قطر میزبان تیم الاتحاد عربستان است.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال ذوب آهن ایران امشب ساعت 22 در دوحه قطر از تیم الاتحاد عربستان میزبانی می کند. تنها نماینده ایران در آسیا برای باقی ماندن در این رقابت ها نیاز به پیروزی یک برصفر دارد. سبزپوشان ایرانی در بازی رفت 2 بر یک شکست خوردند با این حال حریف سعودی نشان داد که خط دفاع آسیب پذیری دارد و گلزنی به این تیم قدرتمند و پولدار غیر ممکن نیست. 4 بازیکن خارجی درجه اول در فاز هجومی الاتحاد را به تیمی قدرتمند تبدیل کرده است.

شکست دادن الاتحاد بسیار سخت است اما غیرممکن نیست. شاگردان منصوریان در درجه اول باید ارتباط بین خط هافبک و مهاجمان الاتحاد را قطع تا از دروازه خود محافظت کنند. از سویی دیگر منصوریان باید بداند در این مسابقه تاکتیک تدافعی هیچ دردی از تیمش دوا نخواهد کرد و او باید در این بازی نشان بدهد که در فاز هجومی هم مربی کاربلدی است. فردا شب دفاع و نباختن معنایش حذف آخرین نماینده ایران از آسیاست. ذوب آهن فقط برای برد به میدان برود.

جدایی بازیکنانی نظیر رشید مظاهری، اوساگونا حسابی روی این تیم تاثیرگذاشته است امابازیکنان جانشین باید نشان بدهند که شایستگی های فنی زیادی دارند. ذوبی ها اگر در قطر صعود کنند، کاری بزرگ انجام داده اند و یک بار دیگر به آسیا بازگشته اند. سبزپوشان ایرانی در این فصل بارها در مسابقات مختلف از حریف خود عقب افتادند اما با بازگشت های طلایی بدون شکست به این مرحله صعود کردند. دوشنبه شب هم آنها می توانند پیام آور شادی برای فوتبال ایران باشند.

برخی از کارشناسان فوتبال می گویند هیچ دلیلی ندارد که تیمی چندین میلیون دلاری مقابل ذوب اهن بازنده شود اما ما ایرانیان همواره دست به کارهای غیرممکن زده ایم و با اتکا به غیرت، توانایی های نیروی انسانی بسیاری از عملیات های غیرممکن را ممکن کرده ایم.

انتهای پیام/ک

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .