پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما ؛ مهران شاهین طبع سرمربی تیم ملی بسکتبال پیش از سفر به چین در جمع خبرنگاران گفت: از بازیکنان راضی ام. شرایط جسمانی و روانی خیلی خوبی دارند.

وی با اشاره به سه هفته اردو‌های اروپایی تیم ملی افزود: تمرینات خوب و مسابقات تدارکاتی قابل استفاده‌ای در اروپا داشتیم و به ضعف‌ها و قوت‌های تیم پی بردیم. در چند روز تمرینات تهران تلاش کردیم روی این مسائل کار کنیم.

سرمربی تیم ملی بسکتبال درباره جام جهانی گفت: امکان اینکه از گروه خود در مرحله مقدماتی بالا برویم، خیلی زیاد است.

شاهین طبع درباره ضعف‌های مشاهده شده در مسابقات تدارکاتی اروپا افزود: باید تمرکز بیشتری روی جزئیات داشته باشیم، جزئیاتی که باعث برد تیم می‌شود. در مجموع تیم مستعد و خوبی داریم و کیفیت بازی تیم تغییر کرده است.

شایسته‌ترین تیم‌ها به المپیک می‌روند

وی درباره شیوه صعود به المپیک از طریق جام جهانی گفت: نحوه ورود به المپیک تغییر کرده است. شاید در دوره‌های قبل، تیم‌هایی که به المپیک راه می‌یافتند، همراه با حرف و حدیث بود. حالا فیبا وضعیتی را به وجود آورده که شایسته‌ترین تیم‌ها به جام جهانی و المپیک می‌رسند.

شاهین طبع در پاسخ به سوالی درباره پالس‌های منفی بعد از باخت به یونان تاکید کرد: کارشناسان و منتقدان، نقد‌های مختلفی را مطرح کردند. احساس می‌کنم رسانه‌های واقعی همیشه از تیم ملی حمایت کرده اند و انتقاد‌هایی هم داشته اند که اتفاقا از این انتقادات استفاده کرده ایم.

وی ادامه داد: انقدر جامعه رسانه‌ای قابل احترام است که نباید به دلیل برخی حرف‌ها و مسائل جزئی نظراتی بدهیم که رسانه‌ها را دلسرد کنیم.

رتبه اعتباری 34 میلیون ایرانی محاسبه شد در معاملات خود از آن استفاده کنید
آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .