پاری‌سن ژرمن با راه‌اندازی کمپینی سعی دارد رابطه هواداران عصبانی با نیمار را بهتر کند تا بتواند از ستاره برزیلی استفاده کند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

تیم فوتبال پاری‌سن ژرمن در حالی که مطمئن شده نیمار به بارسا نخواهد رفت و در فرانسه خواهد ماند سعی در بهتر کردن رابطه هواداران این تیم و این بازیکن دارد و در تلاش است تا هواداران فراموش کنند که نیمار در تابستان ذهنش روی رفتن به بارسا و جدایی از پاریس متمرکز بود.

در واقع این تیم قصد دارد نیمار را دوباره در ترکیب اصلی تیم قرار دهد و نگرانی‌اش از برخورد هواداران عصبانی است. هواداران پیش از این هم از او انتقاد کرده بودند که با بارسا در حالی مذاکره کرده که با پاری‌سن ژرمن قرارداد داشته است. به این دلیل در طول بازی‌ها او را هو می‌کردند و بنرهایی با خود به ورزشگاه می‌آوردند تا او را مورد اهانت قرار دهند.

نیمار در بازی‌های این فصل هنوز برای تیمش بازی‌ای انجام نداده است. دلیل این غیبت از سوی سرمربی تیم البته مصدومیتش عنوان شده است. حالا تیم فرانسوی کمپینی راه انداخته است و امیدوار است بتواند از این طریق رابطه هواداران با نیمار را بهتر کند و در این کمپین محتوایی تولید می‌کند با محوریت امید به بهتر شدن اوضاع تیم با حضور نیمار.

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .