غلامرضا عنایتی، پیشکسوت فوتبال ایران گفت: مجیدی با استعفای خود منطقی‌ترین تصمیم را گرفت، چون قطعا تیمش در مسابقات موفق نمی‌شد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

غلامرضا عنایتی   در خصوص استعفای  فرهاد مجیدی  از  تیم فوتبال امید  اظهار داشت: از زمانی که مجیدی هدایت تیم امید را برعهده گرفت هیچ‌کس او را جدی تلقی نکرد. چه از سوی مردم و چه از سوی مسئولان که برای این تیم تصمیم می‌گیرند.

انتخاب مجیدی اشتباه بود

وی افزود: متاسفانه انتقادات پس از اردوی اخیر تیم امید و بازی‌های این تیم شدت گرفت. هرچند که نمی‌شود یک تیم و مربی را با یک یا ۲ بازی ارزیابی کرد، اما به هر حال مجیدی مورد انتقادات شدید قرار گرفت و در نهایت هم رفتنی شد. از ابتدای حضور مجیدی شرایط طوری پیش رفت که نشان داد انتخاب او به عنوان سرمربی اشتباه بوده است.

مجیدی با استعفای خود منطقی‌ترین تصمیم را گرفت

پیشکسوت فوتبال ایران گفت: به نظرم بهتر بود با توجه به تجربه پایین مجیدی، خودش پیشنهاد تیم امید را رد می‌کرد چراکه این تیم وضعیت عجیبی دارد. مجیدی با استعفای خود منطقی‌ترین تصمیم را گرفت، چون قطعا تیمش در مسابقات موفق نمی‌شد. البته این نظر شخصی من است، چون تیم را از نزدیک دیده‌ام. بحث تیم‌های پایه و خصوصا تیم امید ما، بحثی لاینحل و بزرگ است.

هیچ‌کس مجیدی را جدی نگرفت/ انتخاب مجیدی برای تیم امید از اول اشتباه بود/ مجیدی با استعفای خود منطقی‌ترین تصمیم را گرفت/ جنگ پنهانی میان فرهاد و افراد مقابلش بود/ تیم امید با مجیدی به جایی نمی‌رسید/ الان استیلی بهترین گزینه برای تیم امید است/ خیلی‌ها می‌ترسند سرمربی تیم امید شوند/ کنار گذاشتن کرانچار تصمیم برای نرفتن تیم امید به المپیک بود!

جنگ پنهانی میان فرهاد و افراد مقابلش بود

عنایتی درباره اینکه مجیدی حاضر نبود زیر نظر کمیته‎فنی کار کند، تصریح کرد: این صحبت‌ها بهانه‌ای بود برای ترغیب مجیدی به استعفا. البته طبیعی بود حرف مجیدی به کرسی نمی‌نشیند که بخواهد نفر اول تیم باشد. انتخاب مجیدی کار اشتباهی بود که باید هرچه زودتر جمع می‌شد و بالاخره بنابردلایل مختلف با استعفای مجیدی این داستان جمع شد. تیم امید با مجیدی به جایی نمی‌رسید، چون جنگ پنهانی میان فرهاد و افراد مقابلش بود که در نهایت ضربه‌اش را فوتبال کشورمان می‌خورد. بار‌ها در فوتبال ایران و خصوصا در تیم امید این اتفاق رخ داده که نزدیک بازی‌ها، شخص اشتباهی را انتخاب می‎کنند و بعد هم به سادگی او را به یک بهانه ساده کنار می‎زنند.

بهترین گزینه برای سرمربیگری تیم امید استیلی است

وی در خصوص اینکه ممکن است حمید استیلی (مدیر تیم امید) هدایت این تیم را هم برعهده بگیرد، گفت: انتخاب استیلی در این زمان ممکن است درست باشد، چون دیگر زمانی به شروع بازی‌ها باقی نمانده که نفر جدیدی بیاید. بعد از رفتن کرانچار مسئولان فرصت زیادی برای انتخاب سرمربی تیم امید داشتند، اما در نهایت کسی را پیدا نکردند و به مجیدی رسیدند، الان که چیزی به آغاز بازی‌ها نمانده بعید است گزینه فوق‎العاده‎ای را انتخاب کنند و بهتر است استیلی خودش سرمربی تیم امید شود. هرچند برخی می‌ترسند سرمربی این تیم شوند چراکه یک شکست بزرگ در کارنامه آنها ثبت می‌شود.

کنار گذاشتن کرانچار اولین تصمیم برای «نرفتن به المپیک» بود

پیشکسوت فوتبال ایران در پایان خاطرنشان کرد: کنار گذاشتن کرانچار نخستین تصمیم برای نرفتن تیم امید به المپیک بود. با این حال دیگر کرانچار و مجیدی هم نیستند و به نظر می‌رسد برای جلوگیری از فاجعه و آبروریزی تنها و بهترین گزینه استیلی است. به هر حال او مدت زیادی کنار تیم امید بوده و روی تیم شناخت دارد. امیدوارم در نهایت هر اتفاقی که رخ می‌دهد این تیم بهترین نتایج را بگیرد و راهی المپیک شود.