محمد وکیلی، سرمربی تیم والیبال نوجوانان کشورمان اعتقاد دارد تیم ملی والیبال در صورت کسب نتیجه بهتر در سه بازی می‌توانست یکی از مدعیان ایستادن روی سکوی جام جهانی ۲۰۱۹ باشد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

 

محمد وکیلی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد نتایج تیم ملی والیبال ایران در جام جهانی 2019 اظهار داشت: تیم ایران، استحقاق نتایج و جایگاهی بهتر در این مسابقات را دارد. تیم ملی با کسب پیروزی مقابل روسیه و مصر و حتی برزیل می‌توانست یکی از مدعیان فتح سکوی جام جهانی باشد.

سرمربی تیم والیبال نوجوانان ایران ادامه داد: تیم ایران به دلیل عدم آمادگی روحی و روانی، دارای فرازونشیب‌های زیادی است، ولی با دو پیروزی متوالی مقابل تونس و آرژانتین به شرایط بهتری رسید. بازیکنان ایران پس از مسابقات لیگ ملت‌ها، انتخابی المپیک و قهرمانی آسیا، انرژی زیادی از دست داد و همین موضوع برای شاگردان کولاکوویچ، مشکل‌ساز شد.

بیشتر بخوانید

جام جهانی والیبال| دو روی سکه والیبال ایران در مصاف با آرژانتین/ بازگشت فوق‌العاده بعد از 2 ست ناامیدکننده

وی همچنین یادآور شد: حضور ایران در جام جهانی با 13 بازیکن و مصدومیت فرهاد قائمی، دست سرمربی تیم ملی را در جام جهانی بسته و ایجاد محدودیت کرده است. خوشبختانه بازیکنان سرعتی به خوبی جای خالی محمد موسوی را پر کرده‌اند و پوریا یلی هم به اندازه کافی به تیم کمک کرده است. متأسفانه دو شکست مقابل روسیه و مصر،‌ روند تیم ایران و شرایط تیم را با مشکل مواجه کرد.

وکیلی در مورد ترکیب تیم ملی ایران نیز خاطر نشان کرد: به نظر می‌رسد که سیاست تیم ملی، استفاده از بازیکنان باتجربه در کنار جوان‌ها برای کسب تجربه این بازیکنان است. یکی از جوانانی که به تجربه بیشتر نیاز دارد، جواد کریمی است که جانشین سعید معروف شده. از طرفی باید از معروف هم به بهترین شکل استفاده کرده و از توان او بهره لازم برده شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .