ملیکا زارعی، مجری برنامه‌های کودک، با انتشار پستی در صفحه مجازی، از مبتلا شدن خود به کرونا خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

ملیکا زارعی به خاله شادونه معروف است.  ملیکا زارعی و مریلا زارعی دو خواهرمشهور سینما و تلویزیون ایران هستند. میکلا زارعی اخیرا به کرونا مبتلا شده است. ملیکا زارعی دربیمارستان بستری است. ملیکا زارعی عکس خود را در بیمارستان منتشر کرد.

به گزارش رکنا، ملیکا زارعی، مجری برنامه‌های کودک با انتشار پستی در صفحه مجازی از مبتلا شدن خود به کرونا خبر داد و نوشت: «با وجود رعایت پروتکل، ناباورانه مبتلا شدم رفتم در دنیای عجیب و پر از ترس کرونااا …. آخ که نگم براتون دلتااااا هیچ وقت فکر نمی کردم اون موقع‌ها که ریاضی حل میکردم دلتا قرار چیکار کنه با من.

خاله شادونه

بله عزیزانم. منم مبتلا شدم و امروز پانزدهمین روزم رو می گذرونم نبرد صبح تا شب و شب تا صبح و لحظه‌های سختی که فقط خدا می دونه و خود کرونا دلتا و خودم و مدافعین سلامت که من اعتقاد دارم باید بگیم فرشتگان روی زمین. قادر نیستم در جملات توصیف کنم چقدر سخت بود، اما سعی میکنم با قدرت عبور کنم.

شاید در آینده نزدیک که به امید خدا از این بیماری سخت یا بهتر بگم آزمایش دشوار عبور کردم حرف‌های زیادی براتون داشته باشم.

باور کنید تا قبل از این بیماری نمی تونستم درک کنم که پزشکان و پرستاران این روزها در چه وضعیت سخت و عجیبی دارن روزها و شب‌های پر التهاب و سخت رو می گذرونن تشکر می کنم از پزشکانی که در ساعات سخت اولیه ابتلا من رو یاری کردند.»

خاله شادونه