پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

در این مقاله در رابطه با نرخ و قیمت کلاس های خصوصی ریاضی و بهترین قیمت معلم خصوصی ریاضی توضیح داده می شود. اگر می خواهید با استاد خوب کلاس ریاضی داشته باشید و در رابطه با نرخ کلاس ها سوال دارید ادامه این مطلب را بخوانید.

بهترین قیمت معلم خصوصی ریاضی به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. در مرحله اول باید در نظر داشته باشید که کلاس های آنلاین و مجازی ریاضی به نسبت کلاس های حضوری ارزان تر تمام می شود. اگر می خواهید با نرخ مناسبتری کلاس ریاضی داشته باشید توصیه می شود کلاس آنلاین را انتخاب نمائید. به عنوان مثال اگر یک استاد خوب ریاضی هر جلسه تدریس خصوصی ریاضی ششم را با نرخ 200 هزار تومان برگزار می کند، کلاس آنلاین را با 150 و حتی 120 هزار تومان هم برگزار خواهد کرد. در سایت تدریس خصوصی ایران مدرس IranModares.com معلم خصوصی ریاضی آنلاین و حضوری با نرخ مناسب حضور دارند و می توانید هزینه درخواستی هر استاد را هم ببینید. در ایام امتحانات هزینه کلاس های خصوصی ریاضی بالاتر است. پس توصیه می شود در طول ترم کلاس های ریاضی را برگزار کنید تا با نرخ مناسب تری کلاس ها هماهنگ گردد. نکته بعدی این که تعداد جلسات بالا اگر لازم دارید حتما درخواست تخفیف کنید. مدرسین خوب و مجرب ریاضی برای جلسات بالا تخفیف در نظر می گیرند. واضح است که هزینه کلاس ریاضی عمومی 1 و 2 دانشگاه یا ریاضی مهندسی به نسبت کلاس خصوصی ریاضی دهم یا نهم بالاتر است. این نکته هم برای انتخاب آنلاین معلم ریاضی با نرخ مناسب مفید است.

قیمت تدریس خصوصی ریاضی به شهر محل تدریس، زمان برگزاری کلاسها، مقطع تحصیلی، تعداد جلسات، تضمینی و یا غیر تضمینی بودن کلاسها و عوامل مختلف دیگری بستگی دارد. ممکن است برای کلاسهای ریاضی یک مدرس که به تازگی کار خودش را شروع کرده است حتی با جلسه ای 50 هزار تومان هم کلاسها را برگزار نماید. ولی به هر حال اگر می خواهید از خدمات تدریس ریاضی و کلاسهای ریاضی که توسط مدرسین با سابقه و با تجربه برگزار می شود استفاده کنید، مسلما باید هزینه بالاتری را پرداخت نمائید. اساتید خوب که از دانشگاههای معتبر مانند دانشکده ریاضی دانشگاه تهران https://science.ut.ac.ir/web/math، دانشگاه شریف http://math.sharif.ir/fa/، دانشکده ریاضی دانشگاه امیرکبیر https://math.aut.ac.ir/، دانشگاه علم و صنعت http://math.iust.ac.irو .... فارغ التحصیل شده اند با نرخ بالاتری ریاضی را تدریس می کنند.

همانطور که در مقاله هزینه تدریس خصوصی ریاضی با نرخ مناسب و ارزان از سایت Tadris-Riazi.com توضیح داده شده است، روش های مختلفی وجود دارد که با در نظر گرفتن آنها می توان کلاس ریاضی را ارزان تر برگزار نمود.

نرخ کلاس خصوصی آنلاین ریاضی توسط اساتید مجرب

قیمت کلاسهای ریاضی به عوامل مختلفی بستگی دارد. البته باید در نظر داشته باشید که مدرسین مجرب و با سابقه و دبیران رسمی آموزش و پرورش و همچنین اساتید دانشگاه و در کل اساتیدی که به صورت تخصصی و در سطح بالا و بعضا به صورت تضمینی کار می کنند قیمتهای پایینی برای کلاسهای ریاضی خودشان در نظر نمی گیرند. به هر حال خدمات با کیفیت بالا همیشه هزینه بالایی دارد. البته در هر حال می توانید کلاسها را به گونه ای برگزار نمائید که قیمت مناسب تری داشته باشد.

قیمت ارزان برای معلم خصوصی ریاضی یا نتیجه مطلوب؟

مسلما هزینه کلاس های یک استاد خوب و با تجربه به تناسب کیفیت کلاس های ایشان مقدار منطقی ای خواهد بود. کالا و خدمات خوب و با کیفیت را با قیمت خیلی پایین نمی توان خریداری کرد. بنابراین خوب است که بتوانید تخفیف بگیرید و کلاس ها قیمت مناسبی داشته باشد. ولی به هر حال مهمتر از آن این است که خوب نتیجه بگیرید. بنابراین حتما سعی کنید با یک مدرس خوب کلاس های ریاضی را برگزار نمائید.

شما در هر زمان با هر قیمتی می توانید یک معلم خصوصی ریاضی داشته باشید اما برای داشتن یک معلم خوب ریاضی باید حاضر باشید هزینه مناسبی را هم پرداخت نمائید.

تفسیر درست نرخ پایین کلاس خصوصی آنلاین ریاضی

اینکه یک استاد با قیمت پایینتری کار کند لزوما به معنی ضعف ایشان و مسلط نبودن ایشان نیست و اینکه یک استاد قیمت بالایی را ذکر کرده باشد هم دلیلی بر خوب تدریس کردن ریاضی توسط ایشان نیست. باید خودتان رزومه کاری و سوابق تدریس مدرسین را ببینید و یک استاد خوب با قیمت مناسب را انتخاب نمائید. بعضی از اساتید جلسه اول را رایگان برگزار می کنند و برخی دیگر کلاس ها را تضمینی برگزار می کنند و اگر نتیجه نگیرید هزینه ای دریافت نمی کنند.

سابقه استاد و اثر آن بر نرخ تدریس خصوصی ریاضی

نکته دیگری که باید در رابطه با نرخ و قیمت تدریس خصوصی ریاضی در منزل توضیح داده شود این است که هزینه این کلاس ها به سابقه مدرس و استادی که تدریس می کند، مدرک و رشته تحصیلی ایشان، دانشگاه محل تحصیل استاد و پارامترهای دیگری هم بستگی دارد. به عنوان مثال اساتیدی که از دانشگاههای معتبر فارغ التحصیل شده اند و سابقه تدریس بالایی دارند مسلما هزینه کلاس های بالاتری هم دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی این لینک کلیک کنید.

هزینه کلاس های تقویتی تضمینی ریاضی

بعضی از اساتید ممکن است به صورت تضمینی ریاضی را تدریس کنند، دبیر و معلم رسمی باشند، سابقه کاری بالایی داشته باشند و یا در دانشگاه تدریس کنند. چنین اساتید برای کلاس های ریاضی نرخ بالاتری را در نظر دارند. به هر حال انتخاب با خود شماست. می توانید رزومه کاری و سوابق تدریس اساتید را ببینید و قیمت درخواستی آنها را هم مشاهده نمائید و با توجه به این موارد معلم مورد نظر خودتان را انتخاب کنید.

نحوه هماهنگ کردن کلاسهای ریاضی خصوصی با قیمت مناسب و ارزان

اگر می خواهید کلاسهای ریاضی را با قیمت مناسبتری هماهنگ کنید سعی کنید برگزاری این کلاسها برای خودتان یا فرزندتان را به ایام امتحانات موکول نکنید. به هر حال در ایام امتحانات هم پیدا کردن مدرس و معلم خوب سخت می شود و هم ممکن است هزینه های درخواستی مدرسین کمی افزایش یابد. در طول ترم شرکت در کلاسهای ریاضی بازدهی بیشتری دارد چرا که در طول ترم فرصت بیشتری برای مرور درس و حل تمرین و مسئله هم وجود دارد.

حتما بخوانید: منصفانه ترین قیمت معلم خصوصی ریاضی

مقایسه قیمت تدریس خصوصی ریاضی با کلاس نیمه خصوصی آنلاین

معمولا نرخ کلاسهای نیمه خصوصی به نسبت کلاسهای خصوصی ارزانتر است. مثلا اگر یک استاد ریاضی کلاس های خصوصی خودش را با قیمت 200 هزار تومان به ازای هر جلسه برگزار نماید، اگر دو نفره در کلاسهای ایشان شرکت کنید به احتمال زیاد با 240 هزار تومان کلاس را برای شما برگزار خواهد نمود. در نتیجه هر نفر 120 هزار تومان پرداخت می کنید (40 درصد ارزان تر).

می توانید برای معلم خصوصی خودتان شاگردهای دیگری را هماهنگ کنید و برای کلاس خودتان از ایشان تخفیف بگیرید. مثلا کارت ایشان را در کلاس توزیع کنید و یا به دوستان و فامیل خودتان ایشان را معرفی نمائید. با در نظر گرفتن نکاتی که ذکر شد می توان کلاسهای تدریس ریاضی را با قیمت مناسبتری هماهنگ کرد و هزینه کمتری را پرداخت نمود. از جمله سایت های فعال در زمینه تدریس خصوصی ریاضی و سایر دروس می توان به tutor.com، سایت mathtutordvd.com، سایت تدریس خصوصی teaching.iranmodares.com (سایت معلم خصوصی آنلاین ایران مدرس) و www.skooli.com اشاره نمود.