حسن ریوندی گفت: با رضا عطاران صحبت کردم و گفتم به صورت اسپانسر هزینه ساخت فیلمی را می دهم به شرطی که در یک نقش طنز به عنوان نقش اصلی مقابل خودت بازی کنم، تعجب کرد، رفت اما خبری نشد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

حسن ریوندی استندآپ کمدین  و مجری ایرانی است. حسن ریوندی کنسرت های خنده دار با طرح مضامین اجتماعی برگزار می کند. حسن ریوندی به اجرای تقلید صدای خوانندگان می پردازد. حسن ریوندی اولین کنسرت خنده را در 25 تیر 92 برگزار کرد.  حسن ریوندی  و کلیپ های خنده دارش را با ما دنبال کنید. 

حسن ریوندی

حسن ریوندی گفت: با رضا عطاران صحبت کردم و گفتم به صورت اسپانسر هزینه ساخت فیلمی را می دهم به شرطی که در یک نقش طنز به عنوان نقش اصلی مقابل خودت بازی کنم، تعجب کرد، رفت اما خبری نشد.

حسن ریوندی طنزپرداز کشورمان اولین مهمانی  بود که در برنامه «رخ به رخ» که نخستین قسمت آن جمعه ساعت 23:00 روانه آنتن شبکه دو شد، مخاطب را با وجه دیگری از خود روبرو کرد.

حسن ریوندی با حضور در برنامه «رخ به رخ» از پذیرش افراد نسبت به کمک گرفتن از متخصصانِ مشاور و روانشناسان اشاره کرد و گفت: من هم افسرده می‌شوم و از مشاوره استفاده می کنم چون مثل بسیاری از افراد در مقاطعی از زندگی منبع انرژی‌ام را از دست میدهم و نیاز به راهنمایی گرفتن از یک متخصص و روانشناس دارم. پذیرشِ اصلِ مهمِ کمک گرفتن از روانشناسان در مسیر زندگی یک الزام است.

این طنزپرداز در پاسخ به این پرسشِ امیرعلی دانایی که در صورت ساخته شدن فیلم زندگی تان دوست دارید چه کسی به جای تان بازی کند، گفت: به نظرم جواد عزتی در 30 و چند سالگی، مهران مدیری در آینده و رضا عطاران در سن فعلیم بهترین گزینه‌هایی هستند که می‌توانند نقش مرا ایفا کنند.

ریوندی درباره خودش و آرزوهایش گفت: لیسانس تربیت بدنی دارم و زمانی که دبیر ورزش در مدارس بودم هم به استندآپ می‌پرداختم. رویای بازیگری در ژانر طنز را داشتم و دارم. حتی با رضا عطاران صحبت کردم و گفتم به صورت اسپانسر هزینه ساخت فیلمی را می دهم به شرطی که در یک نقش طنز به عنوان نقش اصلی مقابل خودت بازی کنم، تعجب کرد، رفت اما خبری نشد.

او ادامه داد: البته الان که فکر می‌کنم بهتر شد که این اتفاق نیفتاد چون سعی کردم سطح معلوماتم را بالا ببرم، در سمینارهای زیادی شرکت می‌کردم، مطالعه کردم و از اساتید مختلفی آموزش دیدم و توانستم چند پله بالاتر بروم.

ریوندی همچنین در «کافه رخ به رخ» گفت: آدم بلندپرواز و ایده‌آل گرایی هستم که البته خوب نیست چون هیچ ایده‌آلی هیچ وقت وجود ندارد. بعضی‌ها خیلی پول دارند اما خوشبختی را احساس نمی‌کنند و به نظرم این خوب نیست. فیلم‌های مورد علاقه‌ام فیلم‌هایی هستند که قهرمان دارند مثل «آژانس شیشه‌ای».

در بخش «اتاقک رخ  به رخ» از مهمان مورد نظر خواسته می‌شود که از معضل اجتماعی که دغدغه‌اش است صبحت کند اما از حسن ریوندی درخواستِ اجرای یک استندآپ کمدی شد که او نیز به این درخواست پاسخ مثبت داد.

ریوندی در بخش دیگری از این برنامه به سمت رویارویی و رخ به رخ شدن با خودش هدایت شد و در مقابل آینه به سوالاتی پاسخ داد که نیاز به مواجهه‌ای صادقانه با درون خود داشت.

ریوندی که برای اولین بار در یک برنامه تلویزیونی حاضر می‌شد در این بخش گفت: دوست دارم بگویم از اینکه مردم دوستم دارند خوشحال هستم ولی باید این را هم بگویم که من هم افسرده می‌شوم، اما ایمان دارم بلاخره این روزها می‌گذرد و بنابراین خودم را سرپا نگاه می‌دارم.

او در پاسخ به اینکه حاضری با ترس‌هایت روبرو شوی، گفت: از دست دادن عزیزانم برایم خیلی سخت است و از بزرگ‌ترین ترس‌هایم است. وقتی پدرم را از دست دادم بیشترین سوگواری را در میان اعضای خانواده برای پدرم کردم.

او از ترس هایش گفت: زمانی که بچه بودم خیلی کتک می‌خوردم نه برای اینکه زورِ بازو نداشته باشم چون از صدمه زدن به دیگران عذاب وجدان می‌گرفتم بنابراین ترجیح می‌دادم از هم‌سالانم کتک بخورم تا اینکه عذاب وجدان بگیرم.

برنامه «رخ به رخ» که به مناسبت میلاد پیامبر(ص) پخش خود را آغاز کرده یک گفتگو-دراما از جنس مواجهه با خود است. شریک کردن مخاطب در گفت و شنودهایی بی تعارف و صریح از جنس مواجهه واقعی با خودِ افراد از ویژگی‌های این برنامه است.

«رخ به رخ» برنامه جدید گروه اجتماعی فرهنگی شبکه دو به تهیه کنندگی مهدی بابایی، کارگردانی حسین فاطمیان و نگارش یاسر حقیقی پور است که جمعه ها حوالی ساعت ۲۳:۰۰ و شنبه ها بعد از گفتگوی خبری ۲۳:۳۰ روی آنتن شبکه دو خواهد رفت.

چکیده ای از بیوگرافی حسن ریوندی 

نام اصلی : حسن ریوندی

لقب : شومن 

زادروز : ۱ فروردین ۱۳۵۵ سبزوار

ملیت : ایرانی

پیشه : استندآپ کمدی

مجری

سال‌های فعالیت : ۱۳۷۲ - تا کنون

سبک : طنز، استندآپ کمدی، تقلید صدا

 حسن ریوندی شومن و مجری ایرانی, طنزهای حسن ریوندی

حسن ریوندی

بیوگرافی حسن ریوندی

حسن ریوندی در تاریخ ۱ فروردین ۱۳۵۵ در شهر سبزوار دیده بر جهان گشود. حسن ریوندی فارغ التحصیل رشته تربیت بدنی از دانشگاه حکیم سبزواری است ، شغل اصلی ریوندی دبیر ورزش است. استعداد تقلید صدای او از سنین کودکی شکوفا شد و همیشه از هنر ذاتی حسن ریوندی در جشن های مدرسه و محل استفاده می شد.

حسن ریوندی اوایل کودکی بین همسالان و دوستانش برنامه اجرا می کرد که خیلی مورد استقبال قرار می گرفت تا اینکه در دوران رهنمایی در جشن های مدرسه آیتم طنز انجام می داد. در سال 1370 وقتی 15 ساله بود بمناسبت دهه فجر برای اجرا در تالار شهید مفتح سبزوار اولین درآمد خود را بدست آورد، آن زمان بیشتر شبیه سازی و تقلید صدا می کرد.

ریوندی بعد از طی دوران خدمت سربازی ، حرفه ی صدا سازی و اجرا را به صورت جدی ادامه داد او از شاگردان محمد نوری است و سلفژ را زیر نظر وی آموخت. حسن ریوندی در حال حاضر به دلیل شغلش در تهران سکونت دارد. قسمت عمده‌ اجرای ریوندی طنز بداهه و سوژه‌سازی آنی است؛ به طوری که اکثر مطالب طنز در همان زمان اجرای برنامه ساخته می‌شود. ریوندی در 25 تیر 92 اولین کنسرت خنده ایران را در برج میلاد برگزار کرد.

حسن ریوندی در کنسرت های خنده، با مطرح کردن طنز های اجتماعی، شومنی، تقلید صدای خوانندگان و شوخی های سرگرم کننده به اجرای برنامه می پردازد. مدت زمان اجرای برنامه در کنسرت های خنده توسط ریوندی حدود 2 ساعت است که بدون توقف و به صورت رو در رو با تماشاچیان انجام می پذیرد.

به گفته حسن ریوندی صدایش موروثی است و مرحوم پدر بزرگش طبق گفته والدینش صدای بسیار خوبی داشته به گونه ای که وقتی در روستای خود با صدای بلند اذان می گفته اهالی روستاهای دیگر هم می شنیدند. برادر حسن ریوندی هم کار تقلید صدا را انجام می دهد.

حسن ریوندی

حسن ریوندی معلم است 

حسن ریوندی که در دانشگاه تربیت معلم درس خوانده تعهد دبیری دارد ؛ او 18 سال سابقه دبیری ورزش دارد، می گوید به عقیده من چاشنی ورزش می تواند خنده و شادی باشد.

حسن ریوندی

وضعیت تاهل حسن ریوندی 

حسن ریوندی مجرد است و تاکنون ازدواج نکرده است.

حسن ریوندی جدید/  خشم باباها