در پی برگزاری جلسه رسیدگی به سانحه هواپیمای اوکراینی و انتشار شایعاتی در این خصوص با عنوان اینکه خانواده جانباختگان در دادگاه، حضور نداشتند، مرکز رسانه قوه قضائیه تصاویری از این دادگاه را که با حضور متهمان، شکات، خانواده جانباختگان و وکلای آن‌ها برگزار شد، منتشر کرد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

جلسه رسیدگی به پرونده سانحه پرواز PS752 اوکراین با حضور متهمان ، خانواده جان باختگان و وکلای شاکی ها در دادگاه نظامی تهران به ریاست قاضی ابراهیم مهران‌فر برگزارشد.

 در پی برگزاری جلسه رسیدگی به سانحه  هواپیمای اوکراینی و انتشار شایعاتی در این خصوص با عنوان  اینکه خانواده جانباختگان در دادگاه، حضور نداشتند، مرکز رسانه قوه قضائیه تصاویری از این دادگاه را که با حضور متهمان، شکات، خانواده جانباختگان و وکلای آن‌ها برگزار شد، منتشر کرد.

هواپیما اوکراینی

جلسه رسیدگی به  سانحه پرواز  PS752 اوکراین، روز گذشته (یکشنبه )به ریاست ابراهیم مهران‌فر در دادگاه نظامی استان تهران، برگزار شد.

در این جلسه‌ی دادگاه، اظهارات و شکایت شکات و وکلای آن‌ها به مدت بیش از دو ساعت از سوی قاضی استماع شد و هیچ محدودیتی برای شنیدن اظهارات شکات و اولیای دم و وکلای آن‌ها و متهمان و وکلای آن‌ها وجود نداشت.