همسر بهاره رهنما که همه بیشتر به اسم «حاجی» او را می شناسند، با انتشار عکسی تیر آخر خود در باره خبر طلاق بهاره رهنما را شلیک کرد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

بهاره رهنما با انتشار لایوی در فضای اینستاگرام و خطاب کردن عنوان «بی دست و پا» به گروهی، نفرت بسیاری را برانگیخت. بهاره رهنما جزو آن دسته بازیگرانی است که زندگی خصوصی و حرفه‌ای‌اش با حاشیه‌ایی همراه است. خبر طلاق بهاره رهنما از حاجی از حاشیه هایی بود که بعد از انتشار این لایو منتشر شد و واکنش های مختلفی به همراه داشت. بهاره رهنما تا کنون 2 بار ازدواج کرده است.بهاره رهنما نیز با انتشار عکسهای مختلف در فضای مجازی باعث تشدید این شایعات شد.

 تکذیب خبر طلاق بهاره رهنما توسط حاجی

حاجی رسما طلاق دادن بهاره رهنما را تکذیب کرد

امیر خسرو عباسی مشهور به حاجی، با انتشار تصویری خبر داد که ماجرای طلاقش از بهاره رهنما، بازیگر سینما و تلویزیون صحت ندارد.

 همسر تاجر بهاره رهنما این تکذیبه را با نشان دادن حلقه ازدواجش نشان داد. او در این تصویر در هر انگشت یک انگشتر به دست دارد اما انگشتر دست چپ را به شکلی گرفته تا به شکل واضح دیده شود.

حاجی رسما طلاق دادن بهاره رهنما را تکذیب کرد

 

در طول هفته های اخیر بارها خبر ازدواج این خبر ساز شده بود. اما حالا این خبر رسما تکذیب شده است.

جنجال بهاره رهنما با جمله بی دست و پاها

بهاره رهنما ماه قبل در صفحه اینستاگرامش گفت: از ۱۷ سالگی کار کردم و ۳۰ سال زحمت کشیدم که الان آسایش مالی دارم

او همچنین گفته بود: هر آدمی که بعد از ۳۰ سال کار کردن نتواند زندگی خوبی داشته باشد به نظرم آدم بی‌دست و پایی است.

این حرف ها باعث شد تا موج بزرگی از انتقاد به سوی بهاره رهنما روانه شود.

بیوگرافی و اعضای خانواده بهاره رهنما

بهاره رهنما متولد 10 آذر 1352 در روستای هزاوه اراک ، بازیگر و نویسنده است.

فارغ التحصیل لیسانس رشته حقوق قضایی و فوق لیسانس ادبیات نمایشی و ادبیات سینمایی بوده و سابقه روزنامه نگاری و نقاله خوانی نیز دارد.

در 2 سالگی از اراک به تهران نقل مکان کردند و در سال 1357 در بحبوحه انقلاب اسلامی با خانواده به کشور انگلستان رفتند اما طولی نکشید که با فروکش التهابات سیاسی دوباره به ایران بازگشتند.

همسر پیشین او پیمان قاسم خانی نویسندهٔ مشهور سینما است. این زوج دختری به نام پریا قاسم خانی دارند که تجربهٔ حضور در تئاتر پنجره ها و فیلم سینمایی دایرهٔ زنگی و سریال مرد هزار چهره را دارد. او پس از جدایی از قاسم خانی در شهریور ۱۳۹۶ با امیر خسرو عباسی ازدواج کرد.

جشن عروسی آن ها را در تالاری در منطقهٔ ۱۹ تهران در تالار تشریفاتی قصر کسری برگزار شد. وی در وب نوشت شخصی خود و مدتی در نشریهٔ چلچراغ می نوشت.

بهاره رهنما

بچه سرتق عاشق بازیگری

تا 10 سالگی جز اینکه بچه حاضر جواب و سرتق جمع بودم کلی ترانه و قصه برای ادا درآوردن در جمع بزرگ تر ها تو آستین داشتم

اما با دیدن یکی از فیلم های علیرضا داوود نژاد عاشق بازیگری شدم و تصمیم گرفتم شغل آینده ام همین باشد.

رقیب عشقی

در 14 سالگی بعد از آشنایی با عباس معروفی یکی از دوستان پدرم رقیب تازه ای برای عشق بازیگری ام پیدا شد و آنهم نوشتن داستان بود

بهاره رهنما

بازیگری از 17 سالگی

در نهایت سال 1370 وقتی 17 ساله بود در فراخوان تست بازیگری حاضر شد و پس از قبولی اولین بار در فیلم افعی کنار جمشید هاشم پور بازی کرد.