این بازیگر زیبا و خوش پوش، چندی است که به مدلی زیبا و خوش پوش در این عرصه تبدیل شده است که مخاطبان بسیاری را نیز به دنبال خود کشانده است.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:
سمیرا حسن پور بازیگر نقش گلرخ در فصل اول سریال پایتخت است . سمیرا حسن پور در سریال پایتخت نقش یک دختر دانشجو را بازی می کرد . احمد مهران فر بازیگر نقش ارسطو سعی در ازدواج با این بازیگر در سریال پایتخت داشت اما موفق نشد . سمیرا حسن پور با اینکه در سریال های دیگر نقش آفرینی کرده بود اما در سریال پایتخت به شهرت رسید.  سمیرا حسن پور متاهل است و همسرش سامان سالور کارگردان معروف سینما و تلوزیون است . در ادامه تصاویری دیده نشده از گلرخ سریال پایتخت را مشاهده می کنید . 

 

لباس و ژست عجیب بازیگر معروف سریال پایتخت | همسر ارسطوی سریال پایتخت مدل شد ؟

عکس های دیده نشده از سمیرا حسن پور جنجالی شد .

 

متین ستوده بازیگر سریال لیسانسه ها از دوستان بسیار نزدیک و جیک تو جیک سمیرا حسن پور می باشد. سمیرا خانم هنرمندی دهه شصتی است که به تازگی هم تولد 37 سالگی اش را جشن گرفت. این بازیگر همانطور که گفتیم چهره ساده ای دارد اما بسیار خوش آرایش است و اگر سری به اینستاگرامش بزنید با دیدن تصاویرش به خوبی متوجه این موضوع می شوید.

 
سمیرا حسن پور از هنرمندان خوش تیپ کشور هم می باشد که در ادامه تصاویر او را مشاهده می کنید.

البته چکمه های سمیرا حسن پور را برخی از کاربران همیشه در صحنه مورد تمسخر قرار دادند اما خیلی ها هم از او تعریف کردند. اما جالب است بدانید این ترکیب رنگ و لباس هایی که استفاده شده کاملا رست و جذاب می باشند.

سریال پایتخت

سمیرا حسن پور تصاویر مدلینگی زیادی در پیجش دارد که برخی از ان ها برای کاربران بسیار تعجب داشت برخی هم حاشیه ساز شد. البته خانم بازیگر به طور حرفه ای ورزش را هم دنبال می کند . 

 خانم خانما برای روز تولدش به سالن یه میکاپ ارتیست خفن به نام خانم مریم رهنما رفت که ارایش بسیاری از هنرمندا رو انجام میده با تغییرات متعجب کننده!

سمیرا حسن پور نیز همانطور که در ادامه مشاهده می کنید زمین تا اسمون با گُلی پایتخت فرق کرد.

سریال پایتخت

بیوگرافی سمیرا حسن پور

سمیرا حسن پور آذرماه سال1363 در تهران متولد شد. وی فارغ التحصیل رشته نمایش است و کار هنری خود را از سال 1385 در تئاتر شبیه خوانی بهرام بیضایی شروع کرد.

در خانواده پدرش مجسمه سازی می کند که برای بازیگر شدنش خیلی حمایتش کرده بودند. وی دو برادر دارد که یکی مهندس عمران است و دیگری مهندس برق.

خانم سمیرا حسن پور آذرماه سال1363 در تهران متولد شد، او بازیگر سینما و تلویزیون می باشد.

سریال پایتخت

وی فارغ التحصیل رشته نمایش است و کار هنری خود را از سال 1385 در تئاتر شبیه خوانی بهرام بیضایی شروع کرد.

در خانواده پدرش مجسمه سازی می کند و برای بازیگر شدنش خیلی حمایتش کرده و دو برادر دارد که یکی مهندس عمران است و دیگری مهندس برق.

سریال پایتخت

 

ازدواج و همسر سمیرا حسن پور

 

سمیرا حسن پور بعد از بازی در فیلم تمشک با سامان سالور کارگردان آشنا شد و در نهایت این دو در سال 1395 با هم ازدواج کردند.

سامان سالور متولد سال 1355در شهربروجرد، کارگردان و فیلمنامه نویس ایرانی است. او فارغ التحصیل رشته کارگردانی سینما از دانشگاه سوره است.

زمانی که سرکاری نیستم کتاب می خوانم، فیلم می بینم و در کنارش نقاشی می کشم، مدتهاست استاد پیانو دارم و تمرین موسیقی می کنم. در کودکی کلاس نقاشی می رفتم و الان دلی اینکارو انجام می دهم.

سریال پایتخت

سمیرا حسن پور و علاقه به ورزش
 

من از دوران کودکی به ورزش کردن علاقه داشتم. از طرفی استعدادم باعث شده بود که همیشه ورزش کنم حال در این بین به ورزش های مختلفی از پینگ پنگ گرفته تا والیبال، ایروبیک، دو و شنا می پردازم. البته در مقطعی که به شکل جدی به رشته دو می پرداختم توانستم در آن مدال هم کسب کنم.

 

علاقه به هنر تا مخالفت مادر
 

از کودکی به هنر علاقمند بودم و برای انتخاب رشته دبیرستان هم دوست داشتم که رشته هنری را انتخاب کنم اما مادرم زیاد موافق نبودند و همین شد که برای رشته دانشگاهی ام طوری که مادرم نفهمند کنکور هنر هم شرکت کردم و انتخاب اولم نمایش بود و انتخاب دومم گرافیک چون که از کودکی نقاشی می کشیدم. رفته رفته و پس از گذراندن دوره دانشکده در صحنه تئاتر حضور پیدا کردم و با تشویق های بهرام بیضایی به کلاس بازیگری رفتم و می شود گفت ایشان از مشوق های خیلی خوبم در این حیطه بودند.

فعالیت هنری سمیرا حسن پور

علاقه اش به هنر از دبیرستان شروع شد اما بصورت حرفه ای با صحنه تئاتر دانشکده و با تشویق استادش بهرام بیضایی و حضور در کلاس های بازیگری، وارد تئاتر شد.

 

ورود سمیرا حسین پور به تلویزیون و شهرت
 

اولین بار در سال 88 وقتی 25 ساله بود با سریال چاردیواری وارد قاب تلویزیون شد و در دومین تجربه خود با نقش گلرخ سریال پایتخت 1 در سال 1390 چهره اش به شهرت رسید.

سریال پایتخت

بازی سمیرا حسن پور در سریال دلدادگان

سریال دلدادگان در دوفصل از شبکه سیما پخش شد سمیرا حسن پور نقش جوانی راضیه را در این سریال ایفا کرد . مهرانه مهین ترابی میانسالی راضیه همسر مالک را بازی کرده بود .

 

ورود به سینما
 

وی در اولین کار سینمایی خود در فیلم تمشک سامان سالور کاندیدای سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن سی و دومین دوره جشنواره فیلم فجر شد.