سام درخشانی در برنامه دورهمی شرکت کرده بود و در جواب سوال مهران مدیری که از او پرسید تا به حال عاشق شده اید ؟ گفت بله و درباره عشقش به دخترش صحبت کرد و گریه اش گرفت و همه را تحت تاثیر قرار داد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

سام درخشانی پس از انتشار این فیلم ممنوع التصویر شد :ویدئویی از رقص عجیب سام درخشانی به مناسبت کریسمس !!!سام درخشانی در آموزشگاه بازیگری سمندریان یک دوره بازیگری گذرانده‌است. سام درخشانی با مجموعه شب زدگان به دنیای بازیگری پا گذاشت. سام درخشانی پس از آن با بهشت آبی، مجموعه همسفر، خانه پدری، دلباخته، و اخیراً هم در سریال سالهای برف و بنفشه و ما چند نفر و روزهای زیبا و نابرده رنج این مسیر را ادامه داده‌است.سام درخشانی در برنامه دورهمی شرکت کرده بود و در جواب سوال مهران مدیری که از او پرسید تا به حال عاشق شده اید ؟ گفت بله و درباره عشقش به دخترش صحبت کرد و گریه اش گرفت و همه را تحت تاثیر قرار داد.

سام درخشانی

بیوگرافی سام درخشانی 

سام درخشانی  متولد 31 تیر 1354 در تهران است.  سام درخشانی  ازدواج کرده و متاهل است.  همسر سام درخشانی عسل امیرپور  است. او دارای مدرک تحصیلی علوم تجربی و دانشجوی انصرافی تئاتر است. سام درخشانی در آموزشگاه بازیگری سمندریان یک دوره بازیگری گذرانده‌است و با مجموعه شب زدگان به دنیای بازیگری پا گذاشت.پس از آن با بهشت آبی، مجموعه همسفر، خانه پدری، دلباخته، و اخیراً هم در سریال سالهای برف و بنفشه و ما چند نفر و روزهای زیبا و نابرده رنج این مسیر را ادامه داده‌است.

ازدواج سام درخشانی

سام درخشانی پس از تمام حاشیه هایی که در مورد ازدواجش به وجود آمد بالاخره در تاریخ 26 خرداد 1394 با عسل امیرپور ازدواج کرد.سام درخشانی، بازیگری کهنه‌کار و محبوب است و قطعا شناخت زیادی روی او دارید ولی بد نیست درباره همسر او بدانید که عسل امیرپور نام دارد و متولد سال 1362 است؛ او به عنوان مربی بدنسازی مشغول به کار است ولی تحصیلاتش را در رشته نقاشی تا مقطع لیسانس پشت‌ سر گذاشته؛ بنابراین  نقاشی می‌کند و اتفاقا جالب است بدانید که خواهر سام‌ درخشانی هم نقاش است و به گفته سام، حالا خانه آنها تبدیل به یک گالری نقاشی شده است.هم اکنون این زوج دارای دو فرزند دختر و پسر می باشند.

سام درخشانی

سوابق هنری سام درخشانی

از دانش آموختگان کارگاه آموزشی استاد سمندریان می باشد و در سال ۱۳۷۸ با مجموعه تلویزیونی شب زدگان وارد دنیای بازیگری شد، سام درخشانی در مجموعه های تلویزیونی زیادی از جمله بهشت آبی، همسفر، خانه پدری، دلباخته، سالهای برف و بنفشه، ما چند نفر، نابرده رنج، هشت و نیم دقیقه و… نقش آفرینی کرده است. وی هم اکنون فیلم سینمایی دشمن زن را بر روی پرده سینماها دارد، که در این فیلم با بازیگرانی چون: بهاره کیان افشار، بهرنگ توفیقی، گوهر خیراندیش، الناز حبیبی و… همبازی می باشد.

سام درخشانی

ازدواج سام درخشانی با همسرش از زبان خودش

سام درخشانی در مورد چگونگی آشنایی و ازدواج با همسرش می گوید: من و عسل یک دوست خانوادگی مشترک داشتیم که ما را برای یک مهمانی خانوادگی دعوت کرد و در آنجا با عسل آشنا شدم، این آشنایی ادامه پیدا کرد؛ بعد از رفت و آمد خانواده ها و شناخت نسبت به اخلاق و روحیات یکدیگر در نهایت باهم ازدواج کردیم. در ادامه این مطلب عکس هایی از مراسم عقد و نامزدی این بازیگر خوش چهره و موفق تلویزیون ملاحظه می نمایید.

نام فرزندان سام درخشانی

سام درخشانی و عسل امیرپور در ابتدا و در آذر ۹۶ صاحب یک فرزند دختر به نام برکه شدند؛ سام درخشانی علاقه زیادی به دخترش دارد و حتی قبل از ازدواجش همیشه آرزو داشت، دختری چشم رنگی با موهای فرفری داشته باشد. همچنین آنها در مهر ۹۹ صاحب فرزندی پسر شدند که نامش را برسام نامیدند.سام درخشانی مانند خیلی از همکارانش در کنار بازیگری به حرفه دیگری نیز مشغول است، وی یک رستوران به اسم خونه را می گرداند این مکان می تواند پاتوق خوبی برای دوستان و همکارانش باشد.

سام درخشانی

تبریک کریسمس به سبک سام درخشانی

سام درخشانی یک فیلم از خود منتشر کرد که با دیدن آن طرفداران وی شوکه شدند. در نگاه اول این فرد خود سام درخشانی است اما کمی که دقت کنید متوجه می شوید که سر سام درخشانی روی بدن فردی دیگر در پوشش بابانوئل قرار گرفته و در حال رقص و پایکوبی به مناسبت سال نوی میلادی و ایام کریسمس است. نکته مهم این است که سام درخشانی در زیر این پست خود نوشته است:ویدئو ساخته و پرداخته شده از پیام آزادی است. با انتشار این فیلم درحالی که فقط شوخی بود و با توجه به بازتاب زیادش !آقای بازیگر مورد انتقاد گسترده قرار گرفت چرا که تابو شکنی کرده است و باعث ترویج رقص در جامعه شده است !

سام درخشانی

بسیاری از کاربران هم واکنش مثبتی به این ویدئو داشته اند اما این پست به مذاق برخی خوش نیامده است.برخی کاربران که به اشتباه تصور کردند این ویدئو واقعی است از سام درخشانی به خاطر انتشار ویدئوی حرکات موزون خود با پوششی نامتعارف انتقاد کرده اند! برخی هم اما به تبریک سال نو میلادی توسط او معترض بوده و آن را نشانه ی غرب زدگی دانسته اند.