وزیر جنگ رژیم صهیونیستی بار دیگر در سخنانی به انتقاد از توافق هسته‌ای با ایران پرداخت.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

بنی گانتس، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی بار دیگر با انتقاد از توافق هسته‌ای با ایران مدعی شد: توافق هسته‌ای پول‌های فراوانی را نصیب ایران خواهد کرد و و من بر این باورم ما تأثیری منفی را بدین خاطر بر سطح فعالیت‌های ایران در منطقه خواهیم دید.

به گزارش الجزیره، بنی گانتس در بخش دیگری از سخنان خود گفت: ما بایستی راه‌هایی را برای همزیستی با فلسطینی‌ها از طریق ایجاد دو نظام بجای آنچه ایجاد دو دولت خوانده می‌شود، بیابیم.

بنی گانتس همچنین گفت: ما روابط مان را با تشکیلات خودگردان در تمامی سطوح تقویت می‌کنیم و بایستی همکاری امنیتی با آن‌ها را ادامه دهیم.

گفتنی است چند روز پیش نیز وزیر جنگ رژیم صهیونیستی مدعی شد که در صورت به نتیجه نرسیدن مذاکرات وین، قدرت‌های جهانی باید «طرح جایگزین» را به اجرا بگذارند.

بنی گانتس، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در جریان یک جلسه توجیهی با سفرای ۸۰ کشور جهان، مدعی شد در صورت شکست مذاکرات هسته‌ای، قدرت‌های جهانی باید به استفاده از زور، فشار اقتصادی و دیپلماتیک، با هدف جلوگیری از توسعه بیشتر برنامه هسته‌ای ایران روی بیاورند.

او همچنین مدعی شد که از آگوست ۲۰۲۱، ایران ذخایر اورانیوم غنی شده ۶۰ درصد خود را تا ۴۰ کیلوگرم افزایش داده و در حال بازسازی تأسیسات هسته‌ای خود بوده و مراکز عملیات اصلی را در عمق بیشتری قرار داده است.