ایوان پریشیچ، ستاره اینتر در دیدار مقابل یوونتوس تاکید کرد به برتری تیمش در بازی فینال باور داشته است.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، اینتر که در دقایق پایانی از شکست مقابل یوونتوس گریخت، در اوقات اضافی دو بار توسط ایوان پریشیچ به گل رسیده و در نهایت با کسب پیروزی 2-4، فاتح کوپا ایتالیایی فصل جاری شد. قرارداد ایوان پریشیچ در پایان فصل جاری به اتمام می رسد و او علیرغم ابراز رضایت از این مسابقه، به مدیران اینتر در مورد احتمال جدایی هشدار داد. 

ایوان پریشیچ گفت: "همیشه به پیروزی باور داشتم و وقتی 0-1 و یا 2-2 عقب افتادیم از همه بازیکنان می خواستم امیدوار باشند. برای 10 الی 15 دقیقه تمرکز خود را از دست دادیم، اما در ادامه واکنش خوبی نشان دادیم و فکر می کنم لایق کسب این پیروزی بودیم. من همیشه احساس می‌کنم رهبر تیم هستم، اما وقتی یک تیم با این سبک بازی می‌کند رهبر بودن آسان‌تر هم می شود. ما فقط باید به راه خود ادامه دهیم، دو بازی تا پایان فصل باقی مانده، هر چیزی در فوتبال ممکن است و ما باید به موفقیت خود در پایان فصل باور داشته باشیم. احتمال فتح اسکودتو؟ بله، همیشه به این هدف اعتقاد داریم.

تمدید قرارداد با اینتر؟ من هنوز چیزی در این رابطه نمی دانم. بازیکنان مهم تا آخرین لحظه منتظر باقی نمی مانند و شما نیز نسبت به این موضوع مطلع هستید."