یک عضو هیأت رئیسه مجلس، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

سیدمحسن دهنوی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد:

عباس مقتدایی نماینده اصفهان به رئیس جمهور: ضرورت اقدام نهایی دولت در مورد افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی.

فرهاد بشیری نماینده پاکدشت به همراه ۳۰ نماینده به وزیر ورزش: لزوم اتخاذ تدابیر لازم برای هماهنگی با دولت قطر به منظور حضور با برنامه تماشاگران ایرانی در مسابقات جام جهانی فوتبال.

منصورعلی زارعی نماینده ساری و میان درود و جمعی از نمایندگان به وزیر راه و شهرسازی: ضرورت تسریع در احداث کمربندی در ساری، همچنین به همراه جمعی از نمایندگان به وزیر صمت: ضرورت احداث کارخانه تراکتورسازی در مازندران، همچنین تذکر این نماینده به همراه جمعی از نمایندگان به وزیر نیرو: لزوم ساماندهی آب بندها در استان مازندران.

احسان ارکانی نماینده نیشابور به همراه جمعی از نمایندگان به وزیر کشور: لزوم برنامه ریزی کارگروه تنظیم بازار استان خراسان رضوی برای مدیریت توزیع مرغ و روغن در سطح استان به ویژه در نیشابور، به همراه ۳۷ نماینده به وزیر اقتصاد: علت عدم وجود سامانه شفاف و عمومی با معیارهای دقیق استاندارد در مورد دریافت تسهیلات بانکی توسط اشخاص حقیقی و حقوقی برای طرح های مختلف چیست؟، تذکر این نماینده به همراه ۲۸ نماینده به رئیس جمهور: درمورد ضرورت تعیین سرانه ماهانه موردنیاز اقلام اساسی غذایی برای تمامی خانوارهای مشمول از طریق کالابرگ بدون پرداخت هزینه به جای یارانه نقدی.

علیرضا ورناصری نماینده مسجدسلیمان به همراه جمعی از نمایندگان به وزیر ورزش: لزوم حمایت و صیانت از حقوق تیم نفت مسجد سلیمان در ۲ بازی باقیمانده از لیگ برتر.

سید مسعود خاتمی نماینده گلپایگان به همراه ۱۲ نماینده به وزیر نیرو: لزوم اقدام فوری برای تملک و تعیین تکلیف اراضی حاشیه رودخانه انار باغ و آزادسازی حریم این رودخانه در منطقه عباس آباد، تذکر این نماینده به همراه ۴۴ نماینده به وزیر جهاد کشاورزی: ضرورت تخصیص اعتبار برای امهال وام های کشاورزان و اعطای وام بهره برداری به آن ها.

جبار کوچکی نژاد نماینده رشت به رئیس جمهور: لزوم اجرای رتبه بندی فرهنگیان، به وزیر ارتباطات: لزوم چاره اندیشی در مورد رفع مشکل اینترنت و قطعی ارتباط تلفن ثابت بسیاری از روستاها.

مهرداد گودرزوند چگینی نماینده رودبار به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: ضرورت تکمیل مجتمع فرهنگیان و ایثارگران شهر منجیل.

ملک فاضلی نماینده سراوان به وزیر راه و شهرسازی: لزوم تسریع در آسفالت راه های غیرقابل تردد روستایی.

مهدی اسماعیلی نماینده میانه به همراه ۵۳ نماینده به وزیر آموزش و پرورش: ضرورت تسریع در افزایش ترمیم حقوق و مزایای دریافتی نیروهای مدارس با هماهنگی مراجع دیگر. | منبع: ایسنا