میلاد عبادی پور، کاپیتان تیم ملی والیبال ایران تاکید کرد که ملی‌پوشان باید در ادامه انگیزه بالای خود را حفظ کنند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، میلاد عبادی‌پور درباره مسابقه شب گذشته ایران با اسلوونی عنوان کرد: بازی سختی داشتیم و البته مسابقه بسیار مهمی هم بود زیرا نقشی اساسی در صعود به مرحله بعدی این مسابقات داشت. هر دو تیم سعی داشتند با انگیزه بالایی در این مسابقه بازی کنند.

وی با بیان این‌که در ست اول هر دو تیم، والیبال را در سطح بالایی ارائه کردند، تصریح کرد: تیم ایران در ست نخست سرویس‌های بسیار قدرتمند تیم اسلوونی را به خوبی کنترل کرد. همچنین در بخش سرویس نیز عملکرد خوبی داشتیم، اما در عین حال فکر می‌کنم سه فرصت در توپ‌های برگشتی را از دست دادیم ولی از توپ های اول خود به خوبی استفاده کردیم.

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران ادامه داد: برد مهمی مقابل اسلوونی کسب کردیم و باید این پیروزی را به همه بازیکنان، اعضای کادر فنی و مردم ایران تبریک بگویم. اگر بخواهیم به مرحله بعدی صعود کنیم، بازی مقابل صربستان نیز برایمان مهم است البته برد مقابل اسلوونی مهمتر بود زیرا دو تیم در جدول شرایط تقریبا یکسانی داشتند.

عبادی‌پور درباره انگیزه‌اش برای برد به ویژه در ست سوم مسابقه با اسلوونی گفت: خیلی خوشحالم که با انگیزه کامل بازی کردم. عملکرد من بی احترامی به کسی نبود، فقط احساسات بود. در طول بازی با لهستان هم بازیکنان ایران این احساسات را داشتند و به دفعات مقابل تیم‌های زیادی در دنیا با انرژی بازی کردیم.

وی با بیان این‌که برای تیم اسلوونی احترام قائل است به دلیل این‌که بازیکنانی عالی دارند، گفت: من تمامی آن‌ها را میشناسم، واقعا تیم فوق‌العاده‌ای هستند و می‌دانم تیم اسلوونی کار سختی در قهرمانی مردان جهان پیش رو دارد زیرا میزبان هستند.

عبادی‌پور تصریح کرد: شب گذشته یک بازی خیلی خوب با اسلوونی داشتیم و این تیم دوباره نشان داد چه بازیکنان خوبی دارد. اسلوونی می‌تواند تمامی تیم‌های دنیا را تحت فشار قرار دهد. افتخار میکنم که شانس این را داشتم تا مقابل این تیم و بازیکنان فوق‌العاده اسلوونی بازی کنم.

وی با اشاره به عملکرد تیم ایران مقابل اسلوونی گفت: یک‌بار دیگر به بازیکنان ایران تبریک می‌گویم به این دلیل که در حال رشد هستند و اگر بخواهیم بازی اول مقابل چین را با مسابقه برابر اسلوونی مقایسه کنیم، بازیکنان نشان دادند که واقعا رشد کردند. برخی از بازیکنان ایران جوان و کم تجربه هستند و بازی کردن برای اولین بار در لیگ ملت‌ها برای آن‌ها دشوار است. افتخار می‌کنم که کنار ملی‌پوشان والیبال ایران بازی می‌کنم.