امیر رضا واعظ آشتیانی که یکی از کاندیداهای ریاست فدراسیون بود، بیانیه ای درباره یک ویدیو منتشر کرد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، زمان زیادی تا برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال باقی نمانده است. چند روز پیش بود که فرصت ثبت نام در این انتخابات به پایان رسید و امیررضا واعظ آشتیانی که یکی از کاندیداهای ریاست بود، نتوانست در این انتخابات ثبت نام کند.

این چهره ورزشی با صدور اطلاعیه کمیته بدوی فدراسیون رد صلاحیت شد. آشتیانی درباره علت این موضوع گفته بود: آقایان اجتهاد کرده بودند ما امضای پنج نفر از اعضای مجمع را نداریم، به استناد همان اجتهاد و در شرایطی که خودشان را سایت را بسته بودند، گفتند شرایط حضور در انتخابات را نداریم.

در همین راستا، آشتیانی روز پنج شنبه در یک تماس ویدیویی، مهمان برنامه ای در شبکه خبر بود که ویدیوی صحبت های وی به صورت تقطیع شده از یک شبکه ماهواره ای پخش شد که آشتیانی در همین خصوص اطلاعیه ای را صادر و در اختیار رسانه ها قرار داد که در زیر می خوانیم:

با سلام

روز پنجشنبه مورخ 06/05/1401 ساعت 22:30 شب به صورت اسکایپ با شبکه خبر برنامه (مجله فوتبال) ارتباط تصویری در خصوص موضوع انتخابات فدراسیون فوتبال و چالش‌های ایجاد شده توسط کمیته بدوی انتخابات، مصاحبه کوتاه تصویری داشته که در این راستا طبق روال همیشه سایت ورزش سه، سخنان بنده به همراه تصویر و حتی دیگران را پوشش مجدد خبری داد. اما از آنجائیکه همواره دشمنان نظام در قالب رسانه‌های تصویری، شنیداری و مکتوب به دنبال فرصت طلبی و سوء استفاده هستند و از هیچ کوششی برای وارونه نشان دادن اخبار و نیز سرقت و جعل اخبار کوتاهی نمی‌کنند. از اینرو یک شبکه معاند فایل تصویری بنده را سرقت رسانه‌ای کرده و ضمن تقطیع قسمت‌هایی از آن، تحت عنوان (ارتباط اینترنتی) در بالای تصویر از آن سوء استفاده کرده و اینگونه به مخاطب القاء میکند که ارتباط مستقیم با مصاحبه شونده انجام گرفته است.

از آنجائیکه این رسانه و مشابه آن از نظر بنده هیچگونه ارزش رسانه‌ای نداشته و هیچ علاقه‌ای به انتشار اخبار خود در این دسته رسانه‌ها را ندارم و نیز هر گونه بحث کارشناسی و چالش‌های آن در حوزه ورزش بخصوص فوتبال موضوعی داخلی تلقی و دخالت امثال این شبکه معاند که نشان داده به دنبال جعل خبر و سوء استفاده از اخبار است، ارتباطی ندارد.

امیررضا واعظی آشتیانی