سجاد غریبی بعد از ماهها کری خوانی مجازی، بالاخره روی رینگ رفت؛ اتفاقی که برایش به هیچ عنوان پایان خوشی نداشت.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، سجاد غریبی که در سال های اخیر با برخی عکس و فیلم های مجازی برای خودش لقب "هالک ایرانی" را دست و پا کرد و با کری خوانی های عجیب سعی کرد در فضای مجازی نام خودش را بر سر زبان ها بیاندازد، بعد از چند ماه رجزخوانی با مارتین فورد انگلیسی، در آخر حاضر به مبارزه با او نشد. البته که در این میان روبرو شدن آن ها در مراسم فیس تو فیس و زمین خوردن سجاد غریبی با یک ضربه مرد انگلیسی، خیلی ها را متوجه این کرد که تصاویر منتشر شده در اینستاگرام غریبی به واقعیت نزدیک نیست. 

بعد از بسته شدن پرونده مبارزه با مارتین فورد که البته بدون دلیل خاصی اتفاق افتاد، این بار سجاد غریبی در اینستاگرام به رجزخوانی برای یک مرد قزاقستانی پرداخت که نام خودش را گوریل قزاق گذاشته بود.

غریبی که همچنان در فیلم ها و عکس ها سعی می کرد خودش را قوی هیکل نشان دهد، بعد از یک مراسم فیس تو فیس عجیب و شبیه به طنز، شب گذشته بالاخره برای نخستین بار در رینگ مبارزه حاضر شد. 

غریبی و حریف قزاق با تعداد زیادی همراه و به شکل عجیبی روی رینگ حاضر شدند

غریبی که وزن بالاتری از رقیب خود داشت، در ماههای اخیر بارها اعلام کرده بود که زیر نظر مربی خود تمرینات سختی را برای مبارزه پشت سر گذاشته، اما از همان لحظه نخست می شد فهمید که او حتی تخصص کوچکی هم در بوکس و مبارزات رزمی ندارد. 

بعد از اینکه دو فایتر با مراسم عجیب و غریبی روی رینگ آمدند و به سبک مسابقات کشتی کج برای هم رجزخوانی کردند، مبارزه آغاز شد و همه منتظر نمایش هالک ایرانی بودند. نه تنها غریبی بلکه رقیبش هم نشانه ای از یک فایتر حرفه ای نداشت و ضربات و نوع قرار گرفتن آن ها مقابل هم بیشتر از اینکه برای تماشاگران جذاب باشد، شبیه به طنز بود. 

هالک ایرانی همچنان روحیه بالایی برای رجزخوانی تا قبل از شروع مبارزه داشت

در نهایت بعد از گذشت چند دقیقه از مبارزه و در حالی که غریبی سعی می کرد از مشت های حریف فرار کند و پشتش را به گوریل قزاق می کرد، او در گوشه ای از رینگ گیر افتاد و بعد از خوردن چند مشت متوالی زانو زد تا داور حریف قزاقستانی را برنده اعلام کند.

با ناک اوت شدن سجاد غریبی مقابل یک حریف غیرحرفه ای حالا موجی از انتقادات به سوی او روانه شده است. خیلی از ورزشکاران و حتی مردم می گویند تمام این اقدامات برای جذب فالوور بوده و غریبی هیچ تخصصی در ورزش ندارد. البته که به نظر می رسد این فرد با همان لقب هالک ایرانی همچنان قصد خبرسازی در اینستاگرام را دارد و این پایان ماجراهای عجیب پیرامون او نیست.

سجاد غریبی در طول مبارزه از مشت های حریف روی رینگ فرار می کرد و صحنه های طنزی را به وجود آورده بود

و این هم مشتی بود که باعث ناک اوت شدن سجاد غریبی و افتادن او روی زمین شد

این تصویر  را هم می توانیم سکانس پایانی و تلخ برای رجزخوانی های مجازی سجاد غریبی بدانیم