بازیکنان تیم ملی فوتبال نظرات خود را قبل از اعزام به اتریش درباره وضعیت این تیم و حضور کارلوس کی‌روش بیان کردند.

واکنش ملی‌پوشان به حضور کی‌روش و اردوی اتریش
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، بخش رسانه‌ای فدراسیون فوتبال قبل از سفر اعضای این تیم به اتریش دقایقی با بازیکنان به گفت و گو نشست و این مصاحبه ها در قالب یک ویدئو منتشر شد.

صحبت‌های کوتاه برخی بازیکنان تیم ملی فوتبال قبل از سفر به اتریش را در ادامه می‌خوانید:

**وحید امیری: خدا را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ شکر تمرینات خوبی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پشت سر می‌گذاریم و امیدوارم کمپی که شروع کرده‌ایم و دو بازی خیلی مهم و حساس در راه آماده‌سازی تیم ملی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ با موفقیت پشت سر بگذاریم.

**مرتضی پورعلی‌گنجی: دو بازی خیلی خوب در اردوی تدارکاتی خود در اتریش داریم و امیدوارم بتوانیم در کنار هم برای کشور عزیزمان افتخار آفرینی کنیم تا برای جام جهانی آماده شویم.

**مهدی ترابی: خدا را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ شکر همه بچه‌ها آماده هستند و تمرکز بالایی دارند. ان‌شاءالله با حضور لژیونرها شرایط بهتر می‌شود و در دو بازی آینده عملکرد قابل قبولی خواهیم داشت.

**پیام نیازمند: انشاالله با اضافه شدن بازیکنان لژیونر در اتریش بتوانیم با نفرات کامل تمرین کنیم و در دو بازی پیش رو مقابل سنگال و اروگوئه نتایج خیلی خوب بگیریم تا خواسته کادر فنی و مردم برآورده شود.

**ابوالفضل جلالی: کی‌روش مربی بسیار بزرگی است، خیلی خوشحالم با او کار می‌کنم و این موضوع سبب افتخار من است.

گفتنی است؛ کاروان تیم ملی صبح امروز تهران را به مقصد وین ترک کرد تا اردوی تدارکاتی خود را در اتریش برپا کند. تیم ملی در اتریش دو بازی دوستانه با اروگوئه و سنگال در روزهای یکم و پنجم مهرماه برگزار خواهد کرد.