سید رحمان موسوی در یادداشتی برای دیپلماسی ایرانی می نویسد: همان طور که در اخبار SDP گزارش شده، وضعیت فعلی پوتین بحرانی تر شده است و او از سرطان معده رنج می برد که به تدریج پیچیده تر هم می شود. ظاهراً بدن رئیس جمهوری روسیه به اقداماتی که برای درمان او انجام شده واکنش مثبتی نشان نداده و بیماری او در حال پیشرفت و نزدیک شدن به مراحل تعیین کننده است.

نگرانی روس ها از مرگ رئیس پوتین در بحبوحه جنگ اوکراین
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه، ممکن است پس از ناکامی در درمان سرطان در شرف مرگ باشد!  والری سولووی، تحلیلگر روسی این موضوع را در رسانه های محلی تایید کرد. 

در حالی که جنگ در اوکراین با نبردهای خونین ادامه دارد، ولادیمیر پوتین همچنان به فرماندهی جنگ روسیه ادامه می دهد؛ گرچه نظریه های مختلفی در مورد محل سکونت و سلامت او وجود دارد. 

آخرین صحبت ها مستقیماً به سرطان و عدم پاسخگویی به درمان رئیس جمهوری روسیه اشاره می کند که ممکن است وی در آستانه مرگ باشد. 

قهرمان این اطلاعات محرمانه، والری سولووی، تحلیلگر و استاد سابق موسسه روابط بین الملل مسکو است. همان طور که در اخبار SDP گزارش شده، وضعیت فعلی پوتین بحرانی تر شده است و او از سرطان معده رنج می برد که به تدریج پیچیده تر هم می شود. 

ظاهراً بدن رئیس جمهوری روسیه به اقداماتی که برای درمان او انجام شده واکنش مثبتی نشان نداده و بیماری او در حال پیشرفت و نزدیک شدن به مراحل تعیین کننده است. 

در واقع، به گفته سولووی، پوتین در آستانه مرگ است و اطرافیان او به شدت نگران مرگش هستند. آنها برای جلوگیری از مرگ رئیس جمهوری، استفاده از تکنیک های خارجی را انتخاب کرده اند، زیرا تکنیک های روسی کافی نبوده است. 

برخی رسانه‌ها نیز درباره سرطان لوزالمعده رئیس جمهوری روسیه که مرگبارترین نوع سرطان محسوب می شود، صحبت می‌کنند. اما چیزی که باعث نگرانی در مورد سلامت پوتین شده این است که در اواسط کریسمس، او تصمیم گرفت چندین رویداد را که برنامه‌ریزی کرده بود، لغو کند. 

به هر حال سقوط و مرگ یکی از اعضای حزب رئیس جموری روسیه، نه تنها پوتین را در کانون توجه ها قرار داده است، بلکه تیم دولتی او نیز، به ویژه پس از مرگ و سقوط یکی از اعضای حزبش که تاجر مشهوری بود و در هند از ساختمان محل اقامتش سقوط کرد و مرد، در صدر خبرها قرار دارد. | منبع: دیپلماسی ایرانی