دقایقی پیش در سمنان انفجار شدیدی رخ داد که در پی این حادثه یک نفر جان خود را از دست داد. آمار مصدومان این حادثه در حال افزایش است.

فوری : انفجار فجیع در سمنان | آمار مصدومان رو به افزایش
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

دقایقی پیش در سمنان انفجار شدیدی رخ داد که در پی این حادثه یک نفر جان خود را از دست داد. آمار مصدومان این حادثه در حال افزایش است.

انفجار در کوره ذوب آهن یک واحد صنعتی در شهرک صنعتی پایتخت ایوانکی در غرب استان سمنان یک کشته و پنج مجروح برجا گذاشت.

رییس اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان گفت: انفجار در کوره ذوب آهن شهرک صنعتی پایتخت در شهر ایوانکی شهرستان گرمسار استان سمنان یک کشته و پنج مصدوم داشت.

محمدعلی طاهری افزود: محمدباقر عزیزی ۵۲ ساله تنها جان‌باخته در محل این حادثه است و از پنج مجروح، سه نفر با اورژانس هوایی به مرکز درمانی در بیمارستان کوثر سمنان منتقل شدند.

رییس اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان ادامه داد: سه دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد.

مظفرمحمدخانی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان هم به ایرنا گفت: تیم عملیاتی سه نفره پس از گزارش به هلال احمر به منظور خدمت رسانی در محل حاضر شدند.

کمال طاهریان مدیرکل مدیریت بحران استانداری سمنان نیز به ایرنا گفت: ۲ نفر از مصدومان این حادثه انفجار در واحد فعال در زمینه ذوب آهن با کمک نیروهای مردمی و کارفرمای واحد برای درمان به مرکز درمانی در تهران منتقل شدند.

ایوانکی غربی ترین بخش استان سمنان در نزدیکی تهران و جزو شهرستان گرمسار محسوب می شود.

منبع:‌ ایرنا