شاگردان برانکو ایوانکوویچ مقابل عراق برای چهارمین بازی پیاپی شکستی نداشتند.

شاگردان برانکو پس از آلمان نباختند!
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فوتبال عمان که هدایت آن را برانکو ایوانکوویچ برعهده دارد، پس از سه مسابقه پیاپی مقابل بلاروس و سوریه(دو بار) که هیچ باختی نداشت و سه پیروزی متوالی به دست آورده بود، شب گذشته هم برابر عراق به همین روند موفقیت‌آمیز ادامه داد و بدون باخت بازی را پشت سر گذاشت.

شاگردان برانکو که در آخرین مسابقه تیم ملی آلمان قبل از جام جهانی ۲۰۲۲ به‌عنوان حریف تدارکاتی ژرمن‌ها به مصاف این تیم رفتند و در یک دیدار نزدیک با نتیجه یک بر صفر شکست خوردند، پس از آن بازی در چهار مسابقه پیاپی سه پیروزی و یک تساوی به دست آوردند که آخرین دیدار آنها شب گذشته برابر عراق بود.

تیم ملی عمان شب گذشته در ورزشگاه بین‌المللی بصره نخستین بازی جام ملت‌های عرب را مقابل تیم عراق برگزار کرد که در نهایت به تساوی بدون گل دست یافت و در دیگر مسابقه این گروه هم تیم عربستان با نتیجه دو بر صفر برابر یمن به برتری رسید.

برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم ملی عمان ضمن تمجید عملکرد پرتلاش و جنگنده بازیکنان‌اش مقابل عراق، عنوان کرد: بازی با عراق برای ما سخت بود که توانستیم یک امتیاز به دست بیاوریم ولی نباید ارزش آن را نباید دست کم گرفت. سعی کردیم روی ضد حملات موقعیت ایجاد کنیم، اما موفق به گلزنی نشدیم.