اسطوره فوتبال آلمان به یوسف مو کوکو کنایه زد و گفت که اگر برای او پول مهم‌تر است، می تواند به فوتبال عربستان و نزد رونالدو برود.

اگر برای مو کوکو پول مهم است، پیش رونالدو برود!
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، یوسف موکوکو، مهاجم نوک دورتموندی ها، اخیرا 18 ساله شد. او هفت سال است در عضویت باشگاه دورتموند قرار دارد و در دو سال اخیر برای تیم اصلی دورتموند بازی می کند. او فوتبالیستی بسیار بااستعداد است و حتی در فهرست نهایی آلمان برای جام جهانی نیز قرار گرفت. عجیب اینکه او تنها تا پایان فصل قرارداد دارد و هنوز خبری از تمدید قراردادش نیست. بعضی از رسانه‌ها مدعی شده اند که این بازیکن حاضر به پذیرش پیشنهاد دورتموند نشده چون انتظار دارد که دستمزدش به شکل قابل توجهی افزایش پیدا کند. گفته می شود او از نیوکسل پیشنهاد خوبی دارد و البته دورتموند هم در تلاش است هر طور شده او را حفظ کند.

لوتار ماتئوس، اسطوره فوتبال آلمان، معتقد است موکوکو نباید پول را ترجیح بدهد و باید در دورتموند بماند. او به اسکای اسپورتس گفت:«اگر برای موکوکو پول مهم است، توصیه می کنم نزد رونالدو برود و در عربستان بازی کند. البته که موکوکو در باشگاهی غیر از دورتموند هم می تواند پیشرفت کند ولی ریسک هدر رفتن استعدادش نیز بالاتر می رود. هر انتقالی می تواند قدمی رو به عقب برای او باشد. موکوکو تازه در فوتبال مطرح شده و حیف است به این زودی از دورتموند برود. مگر یک یا دو سال بیشتر بازی کردن در یکی از بهترین تیم های بوندسلیگا چه اشکالی دارد؟»