بازیکن استقلال ملا ثانی می‌گوید امیدوار است به مسئولین خوزستانی بر بخورد و‌ از این تیم فوتبال و بازیکنانش حمایت کنند.

وضعیت خاص حریف احتمالی استقلال و پرسپولیس !
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش “ورزش سه”، استقلال ملاثانی با وجود مشکلات مالی و نا رضایتی بازیکنانش‌ از وضعیت تیم موفق شد مس کرمان لیگ برتری را شکست دهد و به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی برسد.

فرشید پاداش در خصوص وضعیت این تیم به خبرنگار ما گفت: مشکلات ما زیاد است اما قبل از بازی به اوج خود رسیده بود‌. باشگاه به عده‌هایش عمل نکرد، ما با ۱۰ یا ۹ نفر برای این بازی به اردو رفتیم. ۸ - ۷ نفر از بازیکنان‌مان چند دقیقه قبل از گرم کردن به تیم اضافه شدند. واقعا مشکلات زیادی داریم، بچه ها تصمیم داشتند که در مقابل مس حاضر نشوند، صبر ما هم اندازه‌ای دارد. من تعجب می‌کنم چرا وضعیت یک تیم خوزستانی اینگونه است‌. این استان با توجه به نفت‌خیز بودنش از لحاظ درآمد در رتبه اول کشور قرارداد اما متاسفانه این تیم را به حال خود رها کردند. بازیکنان استقلال ملاثاتی قرار داد بالایی ندارند، با تزریق ۲ میلیارد، دریافتی بازیکنان به سقف ۷۰ درصد می‌رسد، ما در این مرحله از جام حذفی با مس کرمانی بازی کردیم که قرارداد یک بازیکن آن، برابر است با قرارداد کل بازیکنان استقلال ملاثانی. اما همانطور گفتم، تیم را رها کردند. من نیم فصل دوم به این تیم اضافه شدم، این مشکلات همیشه وجود داشت و تنها مختص به بازی مقابل مس نبود.

او ادامه داد: برای مسئولین خوزستان مهم نیست که ملاثاتی یک تیم فوتبال دارد و مردم این شهر از موفقیتش‌ خوشحال می‌شوند. اگر دیروز در ورزشگاه حضور داشتید، خوشحالی هواداران را می‌دیدید. کشورهای همسایه میلیون ها دلار هزینه می‌کنند تا مردم‌شان را شاد کنند، ما هم می‌توانیم با  فوتبال حال مردم ایران را که این روزهای خوب نیست را بهتر کنیم.

وی در مورد پیروزی تیمش در مقابل مس، اظهار داشت: ما تیم خیلی خوبی هستیم و بازیکنان باکیفیتی داریم. در دقایق ابتدایی به خاطر عدم تمرکز لازم ناشی از مشکلات، گل خوردیم و ۶ بازیکن ما ده دقیقه قبل از گرم کردن وارد رختکن شدند اما هر چه از زمان بازی گذشت، بهتر شدیم و با در اختیار گرفتن توپ و میدان توانستیم گل تساوی را بزنیم. در وقت های اضافه هم واقعا تیم برتر بودیم و مس کرمان حرفی برای گفتن نداشت. خدا را شکر موفق شدیم با یک برد خوب به مرحله بعد صعود کنیم.

این بازیکن در رابطه با گلزنی‌اش عنوان کرد: شاید چون ما در خط جلو‌ ایستادیم  داریم زحمات بچه ها را به ثمر می رسانیم. امروز همه تیم خوب بازی کردند و جا دارد به بچه ها خسته نباشید بگویم. امیدوارم این روند را ادامه بدهیم ولی امیدوارم ما را رها نکنند. تیم ما با این همه سر و‌صدا که به پا شد ‌‌عدم تمرکز مس را که یک بازیکنش اندازه کل بودجه تیم ما هست را شکست بدهیم. امیدوارم به غرور مسئولین خوزستانی بر بخورد و بتوانیم در لیگ هم که به صعود امیدواریم بتوانیم خوب کار کنیم.

پاداش که یک اخراج گرفت در این مورد گفت: من یک اخراج گرفتم، یک پاس گل دادم و بک گل هم زدم به قول فوتبالی ها همه کار کردم، ولی نتیجه زحمات بچه ها بود.

پاداش یادآور شد: تیم‌ شرایط خوبی ندارد و عاجزانه و ملتمسانه امیدوارم به تیم برسند. ما با غیرت توانستیم مس را شکست دهیم.