جمعی از رؤسای کشورهای اسلامی، در پیام‌هایی جداگانه، فرا رسیدن عید سعید فطر را به آیت‌الله سید ابراهیم رئیسف رئیس‌جمهور تبریک گفتند.

پیام تبریک جمعی از رؤسای کشورهای اسلامی به رئیسی برای فرارسیدن عید فطر
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

جمعی از رؤسای کشورهای اسلامی، در پیام‌هایی جداگانه، فرا رسیدن عید سعید فطر را به آیت‌الله سید ابراهیم رئیسف رئیس‌جمهور تبریک گفتند.

براساس این گزارش، «محمد بن زاید آل نهیان»، رئیس دولت امارات متحده عربی، «محمد بن راشد آل مکتوم» نایب رئیس دولت و رئیس هیأت وزیران حاکم دوبی و «منصور بن زاید آل نهیان» نایب رئیس دولت و نایب رئیس هیأت وزیران در پیام‌هایی جداگانه به آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، ضمن ابراز خالصانه‌ترین تهیات و شایسته‌ترین آرزوهای خود به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر، از خداوند متعال مسئلت کردند که این مناسبت فرخنده را با کمال صحت و سعادت آن‌ جناب و خیر و میمنت و برکت ملت‌های امت عربی و اسلامی قرین فرماید.

همچنین «قاسم ژومارت توکایف» رئیس‌جمهور قزاقستان در پیامی به آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر، تصریح کرد: تبریکات سرشار از اشتیاق و نیت خالصانه خود و مردم قزاقستان را به مناسبت این عید سعید ابراز می‌کنم و امیدوارم در عید فطر که آغاز تهذیب معنوی و تکامل همه جانبه بشریت است، شکوه مردم و دوستی و کامیابی ما افزوده شود.

بر همین اساس، «محمد یونس المنفی»، رئیس شورای ریاست دولت لیبی در پیامی فرارسیدن عید سعید فطر را به آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی تبریک گفت.