هانیه توسلی بازیگر سریال زخم کاری با یک استوری در اینستاگرام از مرگ استقبال کرد و باعث نگرانی طرفدارانش شد.

جه بلایی سر هانیه توسلی آمده؟ | استوری وحشتناک هانیه توسلی همه را ترساند
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

هانیه توسلی به تازگی در اکران فیلم بی صدا حلزون شرکت کرده است. هانیه توسلی در این اکران مردمی با یک استایل تمام مشکی حضور داشته است. هانیه توسلی کارهای بسیار درخشانی دارد. هانیه توسلی در فیلم زخم کازری بازی کرده است. در ادامه عکس هانیه توسلی با استایل مشکی در پردیس مگامال را ببینید. 

هانیه توسلی

هانیه توسلی درباره پروژه های کاری اش در سال جدید توضیحاتی ارائه داد.

این بازیگر سینما و تلویزیون در صفحه شخصی اش پست زیر را به اشتراک گذاشت و نوشت:

"راستش من فعلا قرار نیست بازی کنم. حالم خوش نیستو نه تئاتری در کاره نه فیلمی و نه سریالی. تئاتری رو در مرداد 1401 قرارداد بسته بودم برای اجرا در فروردین و اردیبهشت 1402،  که با توجه به شرایط جامعه و حال روحی خودم عذرخواهی کردم. صحبتی هم برای حضور در ادامه نقشم در زخم کاری کردن با من که اونم عذرخواهی کردم و گفتن زمان داریم و باز فکر کن همین.

وضعیت من فعلا همینه نمیدونم تا چه زمانی. ولی به هرحال اگه اینروزها خبری دیدن که مربوط به حضور من به عنوان بازیگر در کاری بود، اون خبر درست نیست.

به امید روزهای بهتر.

هانیه توسلی"

هانیه توسلیبیوگرافی هانیه توسلی

هانیه توسلی متولد 17 خرداد 1358 در همدان بازیگر ایرانی است. او دیپلم علوم تجربی دارد و فارغ التحصیل ادبیات فیلم نامه نویسی از دانشگاه آزاد تهران است. هانیه چهار خواهر دارد که خواهر بزرگترش هما مدتی در یک مجله منتقد بود در حال حاضر کار ترجمه انجام می دهد.خواهر دیگرش مهسا جراح مغز است. یک خواهر دیگر دارد به نام هدیه در آمریکا خواننده است. خواهر کوچکش در رشته طراحی شهری تحصیل کرده است. وقتی نمایش پدر دوست داشتنی با بازی او، در یکی از جشنواره های تئاتر، در تبریز روی صحنه رفت، نصرالله قادری که به عنوان داور آنجا حضور داشت، هانیه توسلی را برای بازی در نمایش پدر انتخاب کرد. یک سال پس از آن، در فیلم کوتاه روی جاده نمناک (مهدی کرم پور) و سریال غریبه (جواد اردکانی) بازی کرد و سرانجام با شام آخر وارد عرصه حرفه ای سینما شد.

هانیه توسلیبی صدا حلزون با بازی هانیه توسلی

فیلم درباره زنی است که از شوهرش متارکه کرده و برای عمل کاشت حلزون در گوش فرزندش مهرشاد تلاش می‌کند تا پول جمع آوری کند. هانیه توسلی و محسن کیایی نقش زن و شوهر ناشنوایی را بازی می‌کنند که برای عمل کاشت حلزون و شنوا شدن فرزندشان با یکدیگر اختلاف نظر دارند.

فیلم با نمایش محیط گرم و آراسته آتلیه شروع می‌شود و امیر (مهران احمدی) که با حوصله و توجه با هانیه توسلی گفت: وگو می‌کند و اشکالات کار وی را گوشزد می‌کند. در همان دقایق اولیه و از رفتار امیر متوجه می‌شویم که او بی هیچ چشم داشتی از زنی مطلقه و ناشنوا حمایت می‌کند و نگاه ناپاک یا آلوده‌ای در این میان وجود ندارد. چرا که امیر، از گرفتن عکس از زنی که خودش اصرار دارد که او عکاسش باشد، امتناع می‌کند و حتی نگاهش را از زن می‌گیرد. این سکانس، یک کدی است تا درستکاری امیر از همان ابتدای فیلم به مخاطب ثابت شود.

هانیه توسلی هانیه توسلی توانسته با مهارت زیاد، نوع رفتار افراد نانوا و کم شنوا را درک کرده و به خوبی بازی کند. حتی اصواتی که از دهانش خارج می‌شود، مطابق با فردی با چنین ویژگی هاست. محسن کیایی نیز مردی ناشنواست که با بدبینی به دنیای آدم‌های شنوا می‌نگرد. او کینه و خشمی در دل دارد که ناشی از همه حقیر‌ها و تمسخر‌ها از گذشته تاکنون است و این خشم در جا‌های مختلف بروز می‌کند و به پرخاشگری تبدیل می‌شود. ساعد با بازی پدرام شریفی برای ماله کشیدن روی اشتباهات برادرش، همیشه و در همه جا حاضر می‌شود. هر چند قصد ساعد برای خروج از کشور و مهاجرت، یاد نقش او در فیلم شبی که ماه کامل شد را زنده می‌کند، اما او بازهم میانجی‌ای برای رابطه برادرش با همسر سابقش است و مهرشاد نیز علاقه زیادی به عمویش دارد و در جایی که از پدرش می‌ترسد به عمو پناه می‌برد.

هانیه توسلیمصاحبه جنجالی با هانیه توسلی 

آرزوی هانیه توسلی چیست؟ 

در بازیگری همیشه گفته ام الیزابت هوپر را دوست دارم . ولی شما تصور کنید که در سینمای ایران که نمی شود که معلم پیانو ساخت و معلم پیانو را بازی کرد. ولی آن خیلی آرمانی است. من بهترین بازی که در زندگی ام دیده ام .

چرا هانیه توسلی ازدواج نمیکند؟ 

ازدواج یه خرده پیچیده است سخته. الان دارم به شما می گویم و ممکن است که ازدواج بکنم. والا راستش وقتی جوان و کم سن بودم خیلی دوست داشتم بچه دار بشوم تو ذهن همیشه بود و تحت تاثیر رمان جان شیفته بودم. چقدر رابطه آن زن با بچه عجیب است من هم در سن شانزده سالگی و هفده سالگی همیشه تو ذهنم .... الان احساس می کنم سی و هفت ساله هستم و خیلی بعید می دانم چون خیلی پیچیده است.این سئوال را به این دلیل کردم که من چون روی تاریخچه بازیگری زن در سینمای ایران کار کردم همه خانم ها اکثرا تنها بودند. بعضی ها خیلی تنها بودند مثلا در تنهایی ...

هانیه توسلیمن به سالهای پیری نمی رسم .... ان شاءا... اگر خدا بخواهد .... به هر حال ببیند آدم ازدواج کند بچه داشته باشد نوه داشته باشد یک خوبی هایی دارد برای آدمی مدل من یک بدیهایی هم دارد من خیلی حوصله جمعیت و شلوغی ندارم من همیشه از تنهایی لذت می برم . یک جایی هم بودم که فامیلان و دوستانم بودند سریع کتابم را بر می دارم خیلی وقتا دوست دارم تنها باشم و از جمع گریزانم . تضادی بین حرفه ای که انتخاب کردم و حالی که دارم وجود دارد. مادرم از اول ابتدایی مدرسه رفتم همین مدلی بودم. مدرسه هم که رفتم دوست صمیمی نداشتم . همیشه از تنهایی لذت بردم.

فیلم شناسی هانیه توسلی

    1391 - به خاطر پونه

    ١٣٩١ - دهلیز

    1390 - ابرهای ارغوانی

    1390 - زندگی خصوصی

    1390 - ندارها

    1390 - مادر پاییزی

    1390 - مادر پاییزی

    1389 - آقا یوسف

 1388 - عصر روز دهم

    1388 - کیفر

    1385 - عاشق

    1385 - غیر منتظره

    1384 - عصر جمعه

    1383 - کافه ستاره

هانیه توسلی1383 - یک شب

    1382 - جایی برای زندگی

    1381 - شب های روشن

    1381 - گاهی به آسمان نگاه کن

    1380 - اثیری

    1380 - شام آخر

    1379 - آخر بازی

مجموعه های تلویزیونی هانیه توسلی

    1379 - غریبه

    1385 - وفا

    1386 - میوه ممنوعه

    1388 - شمس العماره

    1391 - قلب یخی

فیلم کوتاه و داستانی با بازی هانیه توسلی

1380 - روی جاده نمناک

    1383 - دیروقت

هانیه توسلیجوایز  هانیه توسلی

برنده تندیس زرین بهترین بازیگر نقش اول زن هفتمین جشن خانه سینما برای بازی در فیلم شب های روشن  1382

کاندیدای سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن بیست و یکمین جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم شب های روشن 1381

کاندیدای سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن از بیست و سومین جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم جایی برای زندگی 1383

کاندیدای سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن از بیست و چهارمین جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم زمان می ایستد 1384 

کاندیدای سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن از بیست و نهمین جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم ندارها

سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش زن در سی و یکمین جشنواره فیلم فجر برای فیلم دهلیز 1391