نمازجمعه این هفته تهران به امامت آیت الله خاتمی در مصلی امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.

خطیب نماز جمعه این هفته تهران مشخص شد
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

نمازجمعه این هفته تهران به امامت آیت الله خاتمی در مصلی امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.

نماز جمعه این هفته تهران، 24 شهریورماه در مصلی امام خمینی (ره)، به امامت آیت الله خاتمی برگزار خواهد شد.

طبق روال، ساعت 10:30 صبح درب‌های مصلی به روی نمازگزاران گشوده می‌شود و برنامه‌ها از ساعت 11 آغاز خواهد شد.

در بخش معرفی کتاب منتخب هفته، «ره نامه» چهلم با موضوع مهدویت، معرفی می‌شود.

مجموعه «ره نامه» شامل چهل دفتر است که مبانی، ارزش‌ها و اصول اسلام ناب محمّدی (صلّی الله علیه و آله) را با توجّه به نیازها، پرسش‌ها و چالش‌های دوران معاصر تبیین می‌کند و از خلال دیدگاه‌های اندیشمندانه و ژرف‌نگر حضرت آیت‌الله‌العظمی سیدعلی خامنه‌ای (مدّظلّه‌العالی)، به ترسیم اندیشه و سلوک یک جوان مؤمن انقلابی می‌پردازد.

«ره نامه» مهدویت، جوان مؤمن، دانا و انقلابی را برای طی مسیر بلند و شکوهمند از خودسازی و جامعه‌پردازی به تمدن‌سازی و آمادگی برای ظهور همراهی می‌کند. مجموعه کتاب «ره نامه» به کوشش معاونت پژوهش و آموزش موسسه‌ی پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی گردآوری و انتشارات انقلاب اسلامی آن را منتشر کرده است.

نمازگزاران محترم می‌توانند ره نامه چهلم، با موضوع مهدویت، را با 30 درصد تخفیف از غرفه فروش کتاب آدینه واقع در محوطه شرقی شبستان مصلی تهیه کنند.

میزهای خدمت مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران، مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، مدیر عامل شرکت گاز استان تهران، کمیته امداد امام خمینی(ره)، قوه قضائیه و شهرداری تهران در نماز جمعه تهران حضور دارند.