قیمت‌های تنظیم بازاری هر کیلوگرم گوشت قرمز، ران گوسفندی و سردست گوسفندی با ماهیچه ۳۹۰ هزار تومان است.

قیمت جدید گوشت قرمز در پایان شهریور ماه | قیمت گوشت گوساله و گوسفندی چند؟
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

قیمت‌های تنظیم بازاری هر کیلوگرم گوشت قرمز، ران گوسفندی و سردست گوسفندی با ماهیچه ۳۹۰ هزار تومان است.قیمت‌های تنظیم بازاری هر کیلوگرم گوشت قرمز، ران گوسفندی و سردست گوسفندی با ماهیچه ۳۹۰ هزار تومان، گردن گوسفندی ۲۶۵ هزار تومان، راسته با استخوان گوسفندی ۳۱۰ هزار تومان، قلوه‌گاه گوسفندی بدون استخوان ۲۴۰ هزار تومان، مخلوط گوسفندی ۳۱۶ هزار تومااین وزارتخانه از مردم خواسته است که اگر در فروشگاه‌ها این محصولات را با قیمتی بیشتر مشاهده کردند آن را از طریق سامانه ۱۲۴ با درج عنوان شرکت بسته‌بندی به بازرسین اعلام کنند تا با گرانفروشی برخورد شود.

قیمت‌های تنظیم بازاری هر کیلوگرم گوشت قرمز، ران گوسفندی و سردست گوسفندی با ماهیچه ۳۹۰ هزار تومان است.

قائم مقام تجارت و تنظیم بازار وزارت جهادکشاورزی خبر از ارزان شدن گوشت با واردات گوشت داد.

قیمت گوشت امروز یکشنبه مشخص شد. قیمت گوشت با واردات گوشت ارزان می شود؟ قیمت گوشت در میادین تره بار به چقدر رسید؟ قیمت گوشت به صورت غیر منتظره سه برابر شد. قائم مقام تجارت و تنظیم بازار وزارت جهادکشاورزی خبر از کم شدن قیمت گوشت با واردات گوشت داد.

علیرضا پیمان‌پاک، قائم مقام تجارت و تنظیم بازار وزارت جهادکشاورزی گفت: با واردات روزانه ۱۸۰ تن گوشت گرم گوسفندی در سه ماهه اخیر سعی شده تا از افزایش قیمت در بازار جلوگیری شود.

وی افزود: برای تنظیم بازار با اضافه شدن کنیا به یکی از مبادی وارداتی میزان واردات در روزهای پیش‌رو افزایش خواهد یافت، به طوری که از اوایل مهرماه روزانه ۲۵۰ تن گوشت گرم گوسفندی را داریم.

پیمان پاک گفت: لاشه گوسفند با قیمت ۲۸۰ هزار تومان در میادین عرضه می‌شود. در حوزه فروشگاه‌های زنجیره‌ای چون هزینه قطعه‌بندی و دستمزد هم به نوعی اختصاص پیدا می‌کند ما بالاترین قیمت که ران و دست است بین ۳۸۰ تا ۳۹۰ هزار تومان که بستگی به فروشگاه دارد.

قائم مقام تجارت و تنظیم بازار وزارت جهاد کشاورزی گفت: با این حجم واردات تا اواسط آبان ماه بازار گوشت به ثبات می‌رسد. برآورد وزارت جهاد این است که روی قیمت‌های لاشه گوشت گرم گوسفندی بین ۳۲۰ تا ۳۳۰ هزار تومان تثبیت شود.

پیمان پاک این را هم گفت که طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته که ده کشتی کنجاله و سویا خریداری شده که از هفته گذشته هر هفته یک کشتی به کشور می‌رسد ما این برنامه خرید کنجاله را تا پایان آذر ماه داریم ‌به طوری که روزانه ۵ هزار تن کنجاله عرضه خواهد شد./تجارت نیوز

قیمت انواع گوشت قرمز امروز نسبت به روز گذشته با تغییرات کمی همراه شد. قیمت انواع گوشت قرمز در بیست و هفتم شهریور ۱۴۰۲ به شرح زیر است:

نام محصول قیمت واحد کیلوگرم (تومان)

راسته با استخوان گوسفندی ۳۶۰,۰۰۰

ران کامل ممتاز گوسفندی ۴۸۰,۰۰۰

کف دست گوسفندی با ماهیچه ۴۱۵,۰۰۰

ران پاک کرده گوساله ۳۸۰,۰۰۰

سر دست پاک کرده گوساله ۲۹۰,۰۰۰

گردن گوسفندی ۲۹۰,۰۰۰

قلوگاه گوساله ۱۹۵,۰۰۰

گردن گوساله ۱۹۰,۰۰۰

قلم گوساله ۱۲۵,۰۰۰

سردست گوسفندی ۳۹۰,۰۰۰

ماهیچه گوساله ۳۸۰.۰۰۰

دمبالیچه گوسفندی ۲۸۰.۰۰۰

نیم شقه سردست گوسفند ۳۷۰.۰۰۰

شقه لاشه گوسفندی ۳۹۵,۰۰۰

نیم شقه ران گوسفندی ۴۳۵,۰۰۰