یک تحلیلگر مسائل سیاسی گفت: شکست اسرائیل حتمی است اما دنیا جنایاتش را فراموش نمی‌کند.

حزب الله وارد جنگ شود، رژیم صهیونیستی از صحنه روزگار حذف می‌شود
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

گروه سیاست مثلث‌آنلاین: جنایات صهیونیست‌ها ادامه دارد اما گفته می‌شود اگر صهیونیست‌ها به جنایاتشان ادامه دهند نیروهای دیگری در دفاع از مردم فلسطین وارد صحنه می‌شوند.

احمد کریمی‌اصفهانی، تحلیلگر مسائل سیاسی، درباره این موضوع به «مثلث‌آنلاین» گفت: «رژیم صهیونیستی از هفتاد سال پیش تا کنون همواره جنایت کرده است اما در این مقطع با حمله حماس یک شکست بزرگ را تجربه کرد. تشکیل اسرائیل فقط جعل سرزمین فلسطین نبود بلکه تعرض به تمام دنیای اسلام بود اما مقاومت جهان اسلام در برابر این رژیم غاصب کارش را به جایی رسانده است که امروز زوالش را می‌بینیم».

او ادامه داد: «به هر حال اگر حملات صهیونیست‌ها ادامه داشته باشد، همان‌طور که آقای رئیسی و آقای امیرعبداللهیان گفتند، ایران ساکت نمی‌نشیند. اکنون آمریکا به طور کامل از جنایات صهیونیست‌ها حمایت می‌کند و می‌بینیم که غربی‌ها کار را تا جایی پیش برده‌اند که بمب‌های بسیار مخربی در اختیار این رژیم قرار می‌دهند اما صبر محور مقاومت و جهان اسلام هم حدی دارد و اگر حملات صهیونیست‌ها ادامه داشته باشد هیچ بعید نیست لبنان، سوریه و دیگر کشورهای اسلامی وارد جنگ شوند».

این تحلیلگر مسائل سیاسی همچنین بیان کرد: «شکست اسرائیل حتمی است اما دنیا جنایاتش را فراموش نمی‌کند و البته فراموش نخواهد شد که چه کشورهایی از این رژیم جنایتکار حمایت کردند».

کریمی اصفهانی در پایان گفت: «اگر حزب‌الله لبنان وارد جنگ شود، رژیم صهیونیستی از صحنه روزگار حذف می‌شود. در کنار حزب‌الله هزاران سرباز یمنی هم اعلام آمادگی کرده‌اند که به جنگ با صهیونیست‌ها بروند. اگر در چندروز آینده جنگ متوقف نشود تردید نکنید تکلیف رژیم صهیونیستی برای همیشه روشن می‌شود».